SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie masy, wskazówki w planie treningowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
Siema kupiłem sobie białko sfd protein plus biała czekolada. Chcę zrobić masę ważę 55kg 167cm wzrostu jestem już pełnoletni 18 lat staż treningowy 6 miesięcy. Ćwiczę kalistenikę 4x w tygodniu, całe ciało na jednym treningu 5 serii po 8 powtórzeń dla każdego ćwiczenia. Ćwiczeń jest 6 w treningu potem się rozciągam i idę do domu. Po takim treningu będę brał białko tylko nie wiem ile w jednej porcji by było najlepiej. Planuję brać raz dziennie. W dni nietreningowe chcę brać przed snem żeby nie było katabolizmu mięśniowego. Czy waszym zdaniem takie postępowanie było by odpowiednie? Może macie jakieś wskazówki dotyczące treningu? Zaznaczę że białko będę brał pierwszy raz i nigdy nie stosowałem żadnych innych suplementów. Dzięki za każdą radę. Pozdro :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
z podzoeniem odzywke mozesz wykorzystac na kilka sposobo, jako dodatek do ompeltow, blednow, czy nawet opcja na zdrowsze desery np zamrazajac bialko i robiac z niego lody
kwestia aby zgryalo to z Twoim jadlospisem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzyj do działu odżywianie. Żeby rosnąć trzeba jeść. Sama odżywka białkowa to tylko dodatek, resztę roboty robi normalne jedzenie i trening
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
Białko = kotlet w proszku . To żaden cudowny suplement tylko odżywka uzupełniająca dietę . Musisz ułożyć odpowiedni trening ( dział trening dla początkujących ) oraz dietę ( dział odżywianie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak dobrze jadasz to zaden katabolizm Cię nie dopadnie, jak nie masz braków to odżywka nic Ci nie da
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33179 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
Odpowiednia dieta z nadwyżką , dobry rozkład makro + dobry trening i efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
Z masą ciała 55 kg to białko będzie najmniejszym problemem Myślę że tutaj warto iść w kierunku większej podaży kalorycznej gdzie wykorzystać można na przykład odżywkę typu Gainer. Jednak trzeba ją odpowiednio wkomponowac w diete
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Jeżeli chcesz budować masę mięśniową, to potrzeba jest w tym celu odpowiednia dieta. Ważąc 55kg białka masz na pewno za dużo. Odżywką białkową uzupełnia się braki. Zapraszam do odpowiedniego działu:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Filip20011
Czy waszym zdaniem takie postępowanie było by odpowiednie? Może macie jakieś wskazówki dotyczące treningu? Zaznaczę że białko będę brał pierwszy raz i nigdy nie stosowałem żadnych innych suplementów.

1. nie będzie odpowiednie, bo to uzupełnienie diety, a jak jej nie ma to co chcesz uzupełniać?
2. tak, dla budowy masy mięśniowej najlepiej włączyć trening siłowy z obciążeniem, bo z ciężarem swojego ciała nie przeskoczysz pewnego etapu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
ale chyba ta odżywka białkowa nie zaszkodzi? bo jak już wydałem 150zł to jednak nie chciał bym jej zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
Odżywka białkowa może się przydać żeby uzupełniać odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
to wkomponuj ją w plan żywieniowy, mozesz sobie urozmaicić i dać jako polewe na jakieś naleśniki itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Spalacz kto poleci

Następny temat

Gainer dla 50 latka

WHEY premium