SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie masy, wskazówki w planie treningowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 29 dni Przeczytanych tematów 25
Siema kupiłem sobie białko sfd protein plus biała czekolada. Chcę zrobić masę ważę 55kg 167cm wzrostu jestem już pełnoletni 18 lat staż treningowy 6 miesięcy. Ćwiczę kalistenikę 4x w tygodniu, całe ciało na jednym treningu 5 serii po 8 powtórzeń dla każdego ćwiczenia. Ćwiczeń jest 6 w treningu potem się rozciągam i idę do domu. Po takim treningu będę brał białko tylko nie wiem ile w jednej porcji by było najlepiej. Planuję brać raz dziennie. W dni nietreningowe chcę brać przed snem żeby nie było katabolizmu mięśniowego. Czy waszym zdaniem takie postępowanie było by odpowiednie? Może macie jakieś wskazówki dotyczące treningu? Zaznaczę że białko będę brał pierwszy raz i nigdy nie stosowałem żadnych innych suplementów. Dzięki za każdą radę. Pozdro :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1590 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21988
Zajrzyj do działu odżywianie. Żeby rosnąć trzeba jeść. Sama odżywka białkowa to tylko dodatek, resztę roboty robi normalne jedzenie i trening
1

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73526 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618651
Białko = kotlet w proszku . To żaden cudowny suplement tylko odżywka uzupełniająca dietę . Musisz ułożyć odpowiedni trening ( dział trening dla początkujących ) oraz dietę ( dział odżywianie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9915 Napisanych postów 115576 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375066
jak dobrze jadasz to zaden katabolizm Cię nie dopadnie, jak nie masz braków to odżywka nic Ci nie da
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 4657 Napisanych postów 6624 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 226516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 146845 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172567
Z masą ciała 55 kg to białko będzie najmniejszym problemem Myślę że tutaj warto iść w kierunku większej podaży kalorycznej gdzie wykorzystać można na przykład odżywkę typu Gainer. Jednak trzeba ją odpowiednio wkomponowac w diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3519 Napisanych postów 61657 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672506
Jeżeli chcesz budować masę mięśniową, to potrzeba jest w tym celu odpowiednia dieta. Ważąc 55kg białka masz na pewno za dużo. Odżywką białkową uzupełnia się braki. Zapraszam do odpowiedniego działu:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 10180 Napisanych postów 9765 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 310182
Filip20011
Czy waszym zdaniem takie postępowanie było by odpowiednie? Może macie jakieś wskazówki dotyczące treningu? Zaznaczę że białko będę brał pierwszy raz i nigdy nie stosowałem żadnych innych suplementów.

1. nie będzie odpowiednie, bo to uzupełnienie diety, a jak jej nie ma to co chcesz uzupełniać?
2. tak, dla budowy masy mięśniowej najlepiej włączyć trening siłowy z obciążeniem, bo z ciężarem swojego ciała nie przeskoczysz pewnego etapu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 29 dni Przeczytanych tematów 25
ale chyba ta odżywka białkowa nie zaszkodzi? bo jak już wydałem 150zł to jednak nie chciał bym jej zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73526 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618651
Odżywka białkowa może się przydać żeby uzupełniać odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9915 Napisanych postów 115576 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375066
to wkomponuj ją w plan żywieniowy, mozesz sobie urozmaicić i dać jako polewe na jakieś naleśniki itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Spalacz kto poleci

MenS