SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobiłem strzała i prawie padłem <<

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Witam
Ogólnie sytuacja nie była za wesoła więc prosze o powage i zadnych rad typu " Daj sobie spokój..." itd. Więc było tak :

Przedwoczraj - strzał omki 250mg (resztka z poprzedniego cyklu)
Wczoraj strzał - deki 200mg
Dzisiaj : Zrobiłem zastrzyk w lewy triceps 100mg i w trakcie robinia w trugi triceps zrobiło mi sie słabo, blady sie zrobiłem, i lekko sie zawruciło w głowie . Szybko przerwałem strzała bo bałem sie ze padne w łazience, odrazu jeszcze miałem 2 odruchy wymiotne ale uspokoiło się.
Wruciłem do łużka troche sie zaczołem pocic, po 5-10 minutach stan sie poprawił zjadłem dobre śniadanie i myśle co to było. Czy to wina tego ze zabardzo sie denerwowałem bo dawno nie robiłem strzała i słabo mi sie zrobiło czy zaduzo tego wszystkiego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Zgadza się Miczelx, zestresowali się chłopaki, pamiętajcie że strach to rzecz,która może nawet zabić człowieka,pozdro.

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Sogne za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Dodam że satrzyk robiłem rano nadczo- przed posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
to nie ma znaczenia ze naczczo i rano.
a takto nie mam pojecia

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Ja też niemam pojęcia, ale jedno jest pewnie że cyklu nie przerwe
Ide teraz na świeze powietrzem, dobrze mi zrobi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
bo zastrzyk sie robi w dupe albo w udo. triceps jest wg. mnie za mala partia miesni do glebokich injekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 788
a co by sie stalo gdybys w kalbe injekcje zrobił?
Nie bylyby podobne objawy?Nie mam pojecia, ale zgonu chyba by nie bylo co nie?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 788
w kabel (żyłe)*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
agresja mysle ze tostres zadzialal. a po co w ten triceps ladujesz. dupa i uda i nie zapominaj o odciaganiu tloczka. ja kiedys zrobilem strzala w dupe sam i niewygodnie bylo i ta igla sie przesowala i nie wiem czy o zyke nie wychaczylem. zaczelo mnie dusic. za***iscie. myslalem ze wykorkuje. i**** wie co to. ale przeszlo po paru min. tez mnie otem zalalo. tera w dupe robi mi ktos, czasem tylko sam. a wole w nogi bo wszystko wiac i mozna szczykawka operowac 2 rekami. a w tric jest ciezko zrobic w barki tez nie lubie dlatego tam nie kluje. dupa i uda tak jak juz ci kiedys pisalem. i ie tylko ja z rezta. to najlepsze miejsca na injekcje. a wy sobie wymyslacie triceps biceps. tylko po co to nie sa miejscowe zastrzyki wiec nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
ja miałem kiedys podobnie tez mi sie na sekunde ciemno zrobilo przed oczami trafiles pewnie w zylke i pewnie troche soku poszlo bedzie ok uwazaj jak klujesz

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
troche sie pewnie zestresowales tez tak mialem pare razy ale zawsze do konca wbijalem


pozdo!

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

go on

Następny temat

małe pytanka o deke i winko

WHEY premium