SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanka o deke i winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
od niedzieli zaczynam cykl na dece i mam pytanie czy winko zaczac od niedzieli czy na koniec cyklu i czy na odblok wystarczy 24 clomidu?
za pomoc z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
nikt ci nie pomoze bo nie masz uzupełnionego profilu. nic o tobie nie wiemy. nic nie wiemy o srodkach jakimi dysponujesz.a wiec dozobaczenia za 7 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deka i wino to takie srednie jak dla mnie polaczenie. ale jesli juz tak chcesz to wino na kikstart bym zastosowal. a czy 24 clomidy starczy to zalezy od dawek a deka bardzo mocno blokuje.

a tak wogole to pewnie baiaka zaliczysz za nie przestrzegane podstaw regulaminu. ale odpowiedzialem na pytanie. znaj chamskie serce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
greg wiesz na takich osiewdlowych silowniach to wino+deca mega cykl i wogole mega przyrosty po nim buahahha LOL

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema paka.wiem o tym tylko pod wzgledem sensownosi to nie jast tak hop siup. hehe

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
spytaj sie Leonstara ile zrobil masy na cyklu Deca + Winko

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leon ile zrobiles masy na cyklu deka + wino??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
pytam tylko czy winko na start czy na koniec reszte mam ustawione w siłownie bawie sie juz troche i niepotrzebuje waszej pomocy w zadnej sprawie poza ta! chce sie upewnic. a ty jak nie wiesz gdzie cwicze to nie mow nic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
jak myslisz ile stawiasz ? dla ulatwienia dodam ze to pierwszy cykl z tego co pamietam jego

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
selko to kopnie ja wiem. jeszcze 1 cykl to stawiam 12kg tak w 10tyg. tyko pisze ze z sensownosci to nie jest za dobre i dlugi ,,estr" deki do szybkiego wina i deca dick. mocny blok. jakby jeszcze tu wskoczylo prolo to by calkiem zajeiscie bylo. na ale to od stopnia zaawansowania zalezy. na pierwszym cyklu to i na samym winie mozna nabic pare kilo przy dobrej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
nom 12 kg dobry strzal

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrobiłem strzała i prawie padłem <<

Następny temat

meta

WHEY premium