SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrób formę z SFD.pl - CZERWONI - temat organizacyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert wiem ze to ciezko ale odnies sie tez do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kurde u Ciebie MOREPOWER coś namieszał - ja już się gubię. Nie pasuje mi ta niedziela kiedy nie możesz zrobić normalnego, ciężkiego treningu.



Moze podział dól/góra dałoby sie zrobić? Te 90 kg w domu wystarczy Ci do ćwiczenia klatki czy wiosłowania w zakresie ok 8 powtórzeń?

( sprzet domowy czyli gryf prosty, lamany, hantle, lawka, skos, 90kg obciazenia)


Czyli klatkę, barki i plecy możesz robić. Masz w domu drążek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
PANOWIE PRÓBUJĘ COŚ WAM WYMOTAĆ A WY ZADAJECIE PYTANIE "KIEDY JA?" I ZNIKACIE ZAMIAST WSPÓŁPRACOWAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Druga rozpiska wygląda ok z tym tylko, że po plecach ciężko będzie zrobić mocno Klatke hm..
No wiem troszkę do dupy jedynie jak coś można zamiast wtorku np, środa? jeśli by to coś dało hmm??
Ja od 6 rano do 21-22 poza domem więc daltego późno odpisuje ...
Sorrki..

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert drazka nie mam ani nie podciagam sie tyle razy aby zrobic na tym serie
teoretycznie w domu moge robic biceps triceps barki, najlepiej
plecy, klatka, nogi wolalbym jednak na full osprzecie ze wzgledu na ciezary i maszyny

nawet patrzac na plecy w domu to zrobie wiosla mc i nic wiecej

no i w domu lipa ze stojakami np. do przysiadow albo wyciskania na barki ( chociaz tutaj jest duzy wachlarz )


Zmieniony przez - BartoO w dniu 2010-03-04 00:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
A jak by miał wyglądać podział ćwiczeń>>
Dodam, że na siłownie chodzę publiczną więc jest dobrze zaopatrzona w sprzęt...

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co sie dzieje z Moralesem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
"
kurde nie wiem czemu ale mam objekcje dotyczace innych rozwiazan niz klata+bic, nogi+barki albo 4dniowe..
nie wiem czemu mam tak zakorzeniony ten tradycyjny podzial i mam obawy ze cos innego nie bedzie dzialac, a w takiej rywalizacji mysle ze siegnac po cos sprawdzonego.. juz kurde sam nie wiem
wiem na pewno ze 4serie na jednej sesji treningowej na dana partie slabo o ile w ogole ja pobudza do wzrostu, wiem to z autopsji.
"

Jesteś pewien, ze złotym środkiem dla ciebie stanowi zwykły split i duza objętość treningu na jednej sesji? Czy może boisz się nowych metod zwyczajnie? Bo mam wrażenie, ze to też trochę w ten sposób...To poważne pytanie. Jeżeli naprawdę widziałeś, ze to bardzo dobrze na ciebie działa-pomyslimy i zmienimy, bo widzę, ze bardzo pragniesz tradycjnego splita. Tylko prosimy o szczerą odpowiedź.


Hubert-cóż ja takieog namieszałem? Czyżbym coś przeoczył z rozkładem dni/możliwościami BartoO?

Już nie pamietam jak to u niego wygląda, ale wydawało mi się, że może ćwiczyć 2 razy lekki trening pod rząd i dwa razy cięzki...









BartoO:

"wąski wycisk w wersji na triceps 4 serie / moze jakas alternatywa bo slabo czuje to cwicznie
"
Alternatywą mogłybybyć pompki na poręczach w wersji na triceps, bądź też tzw. ćwiczenie"docisk"ale raczej nie polecałbym go tobie...


Na tym ćwiczeniu można naprawdę bardzo ładnie czuć triceps i najczestszy błąd polega na tym, że łokcie za bardzo odlatują od tułowia, a mają być najbliżej niego jak to tlyko możliwe-i zapewne wykonujesz własnie błąd w technice tego ćwiczenia, który na tym polega. Wystarczy odjąć te parę kg, trzymac łokcie w miarę przy ciele i na pewno twój triceps to odczuje.




"wnosy w opadzie 2-3 serie / moga byc sklony dzien dobry ? chyba ze to nie bedzie w domu to spoko
"
Owszem mogłyby być.



"
Wiosłowanie sztangą, chwyt nieco szerzej niż szerokość barków-DO KLATKI!!![to na tylni akton barków+górna część czworobocznego]-
4 serie
nic wiecej na barki ?
"
A cóż byś chciał więcej na sam tylni akton? więcej nie ma sensu w niego dowalać. Ewentualnie w dniu "push"ciężko mógłbyś dorzucić dwie serie arnoldków jeszcze-ale tutaj mowa oczywiście o przednim i bocznym aktonie...I o barkach, jako całości.




Co do martwego ciągu-trzebaby go dodac do dnia"push ciężko"zwiekszając intensywność tej sesji, a wtedy automatycznie ciachamy martrwy na prostych w"pull ciężko"i zmniejszamy intensywność tej sesji. Oczywiście martwy ciąg wchodzi po przysiadach. No i wtedy raczej wywaliłbym wykroki alo zostawił te 2 serie jako jedynie lekkie dopełnienie nóg...



Zapomniałbym-co do yates row...Raczej byłbym tam już za ciężkim wiosłowaniem sztangielką, jezeli jak rozumiem nie chce ci się kombinować z negatywami na podciąganiu?


Wtedy w "push"ciężko bym dowalił wiosłowanie sztangielką jako pierwsze ciężkie na plecy, potem bys sobie przyciągał drążek szeroko do klatki...Dasz rade? Bo jak rozumiem full osprzęt oznacza dostęp do jakiejś siłowni, lub coś w ten deseń A to by była dość sensowna opcja.


W sumie yates row by się nadawało do push lekko-ale to bez sensu tak marnowac to ćwiczenie, które zostało stworzone m.in. po to by podnosić wiekszy ciężar, niż normalnie na wiosłowaniu...więc raczej odpada.





Hostel-ja po prostu zwracam duza uwagę zawsze na barki w sylwetce i stwierdziłem, ze twoim brakuje kulistościa twój poprzedni trening na nie był słaaaby...Aczkolwiek-może zdązysz to nadrobić ćwicząc teraz, ogólnie poprawiając swoją formę, kto wie. Jeśli nie, to w przyszłości jakiś priorytet na barki i będzie git.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-03-04 02:32:04

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-03-04 02:33:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2010-03-04 10:17:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Hubert-cóż ja takieog namieszałem? Czyżbym coś przeoczył z rozkładem dni/możliwościami BartoO?

Może źle się wyraziłem. Chodziło mi o to że nie jestem na bieżąco za bardzo.



Edit: Wiosło w push???

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-03-04 11:18:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ACT w domu!!! Pomocy!!!

Następny temat

Split do oceny

WHEY premium