SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrób formę z SFD.pl - CZERWONI - temat organizacyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tym co Ty mi napisales to dla mnie za mala objetosc niestety

to poczekajmy na Morepowera on zaakceptuje albo zmieni te push&pull i bedzie cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
canecorso

Hmm sam nie wiem, HST i inne formy fbw tak mnie nie interesują, sporo musiałem poczytać (o HST) żeby coś Ci doradzić.

Jak już to zmień liczbę powt w mikrocyklach np na 12,8 3.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-03-06 14:39:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jak przyjme taka liczbe powtórzen jak sugerujesz to ciezko bedzie kombinowac z negatywami. Jeszcze przemysle co do zmiany mikrocykli.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Push lekko

przysiad ze sztangą 4 serie[lekko]
syzyfki 2 serie - cos innego ?
wycisk hantli na ławce poziomej 4 serie
wznosy przodem 2 serie
wznosy bokiem 3 serie
francuz sztangą 2-3 serie

Pull lekko
wiosłowanie sztangą szeroko 3 serie
wiosłowanie sztangą podchwyt 2 serie
żuraw 4 serie
wnosy w opadzie 2-3 serie
uginanie ramion z supinacją 2-3 serie


Push ciężko
przysiady 4 serie[ciężko]
wykroki 3 serie
plaska 4s
wyciskanie hantli na skosie górnym 3 serie Zastanawia mnie, czy jest sens męczyć góre klatki, a potem wyciskania na barki. I tu i tu przedni akton dostaje mocnego kopa w zadek, więc lepiej będzie...Górę dodaj do"push lekko", hantle płasko dodaj to"push cięzko"i madrze zrobisz jeżeli będziesz wyciskał z supinacją, bo zaangazujesz większą część klatki.
wyciskanie sztangi zza głowy 4 serie
military press 3s
mc 4s
wąski wycisk w wersji na triceps 4 serie

Pull ciężko
Podciąganie szeroko 4 serie / alternatywa?
Wiosło sztangielką 3 serie / yates row ? Nie wiem, czy jest sens dowalac yates row, kiedy masz jeszcze potem wiosłowanie, ale do klatki. Możesz spróbować i stwierdzić jak ci to wyjdzie"w praniu". I pamiętaj, że wiosło sztangielką dowalasz ciężko, nie bawisz się z ciężarem, chyba że będzie już dla ciebie wyraźnie zbyt duży.
Martwy ciąg na prostych nogach 4 serieWłaśnie w tym rzecz, że jak dzień wcześniej dodajesz martwy, to tutaj usuwasz martwy na prostych, na takiej zasadzie to miało być.
Wiosłowanie sztangą, chwyt nieco szerzej niż szerokość barków-DO KLATKI!!![to na tylni akton barków+górna część czworobocznego]-4 serie
nic wiecej na barki ? Wypowiadałem się na ten temat ostatnim razem kiedy oceniałem twój plan.
W gruncie rzeczy to możesz dodac tutaj jeszcze 2-3 serie ćwiczenia facepull z nieco obniżoną linką wyciągu[nieco niżej niż wysokość twojej twarzy], aby zwiększyć intensywność tej sesji. Wtedy to ćwiczenie zaatakuje nieco bardziej czworoboczny+tył barków. No ale wtedy to jeszcze bardziej yates row stoi pod znakiem zapytania.

Uginanie ramion ze sztangą 3-4 serie





No i szkoda wielka, że nie zaczynasz tygodnia od cięzkich treningów...Jesteś pewien, że nie da się zmiksowac push lekko pull cięzko off off push cięzko pull lekko? Czy to odpada już na 100%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie bedzie lekko ciezko off off ciezko lekko z tym nie ma problemu, tylko w takiej kolejnsoci po prostu napisalem

chodzi o hantle plasko z supinacja ?

z tym yates row sprawdze i dam znac

martwy usuwam czyli pominac prostowniki czy dac unoszenie z opadu ?

facepull coz to takiego ?

i jeszcze jedno pytanie jaki zakres powtorzen ? i progresja z treninguna trening ?

w koncu do czegos doszlismy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co robi ten MC w push ciężko ja się pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ukryl sie

co sugerujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
MC to typowe ciężkie ćwiczenie pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Ok oficjalnie potwierdzam ze diete i trening mam juz ustalone, obgadane i dopięte. Jak tam z reszta? bo widze ze jeszcze spora polemika na temat treningów a tu juz sobota...

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert a reszta ok ?

Cane ja diete juz tez dopieta w trening dopinany

Hubert a co do supli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ACT w domu!!! Pomocy!!!

Następny temat

Split do oceny

WHEY premium