SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu po 4miesiącach na jaki?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
JA
Trening:
PN

4s Wyciskanie Skos w góre
4s Wyciskanie Płaskie
3s Rozpietki
3s przenoszenie hantli za głowę

3s Uginanie bicepsa sztangą stojąc
3s '21'
3s modlitewnik

WT

4s przysiad ze sztanga na karku
3s wykroki
3s wypychanie nóg na suwnicy
3s łydki na suwnicy
superseria:
3s wyprosty nóg siedząc
3s Uginanie nóg na maszynie leżąc

CZW

3s przyciaganie drążka szerokim uchwytem do klatki
4s martwy ciąg
3s przyciąganie sztangi do brzucha/maszyna
3s wiosłowanie hantlą/ na siedząco do brzucha ściąganie
3s grzbiet

PIĄ

4s wyciskanie hantli na barki/arnoldki
3s Unoszenie w przód sztangielek
3s Unoszenie sztangielek leżąc(tyły)
superseria:
3s krzywka do brody
3s unoszenie hantli na boki

3s wyciskanie wąsko sztangi
4s Prostowanie przedramion na wyciągu nachwytem/hantlą
3s Krzywka do czoła lub krzywką za głowę



Oczywiście ćwiczenia zmieniałem wiele razy.

To był mój trening przez około 4 miesiące, teraz jestem na lekkiej bombie 1-12 e4d 300mg prolo i przydało by się zmienić trening.
Myślałem o dropsetach lub seriach łączonych.
Oczywiście celem jest masa mięśniowa, ćwiczę do 8powtórzeń na duże partię i schodkowo od 12tu na małe(jedynie martwy do 5-6 powt.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
-Ćwiczenie na hypertofie wyciskanie :wyciskanie siedząc na hammerze lub innej maszynie
3 sets of 12-15 reps

-Hypertrophy pressing movement: Hack przysiady
3 sets of 8-12 reps

oraz mam problem z podciąganiem się, reszte dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Poczytaj sobie o treningu PHAT Nortona na tym masa wchodzi przy dobrej misce jak siemano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
micha jest dobra, a może poleci ktos jakiś inny trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
To dział dla NATURALNYCH kulturystów.
Pisz w dziale Doping.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
To dział o nazwie treningi dla zawansowanych, pisze w dobrym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Trening dla naturalnych kulturystów z aktualnym, ciągłym 2 letnim stazem


Czytanie ze zrozumieniem.....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
Fakt, tutaj masz rację ale idąc tym tokiem rozumowania to powinienem skierować ten temat PO CZĘŚCI do działu:
" Trening dla początkujących
Trening dla osób ze stażem mniejszym niż 2 lata"
Gdyż nie ma tam użytego wyrazenia 'naturalnych kulturystów' "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jw, a czymże jest kulturystyka naturalna? Coś mi się wydaje, że kulturyści 'naturalni' często zabijają swoimi działaniami bb naturalne. Dziwnie tutaj jest z cenzurą itp.

EDIT widziałem już ludzi szkalujących SAA a rozpisywali cykle np PH także ... bez komentarza z tym naturalem (oczywiście nie każdy taki jest ale część kulturystów 'naturalnych' całej reszcie metkę przypina nieciekawą)

Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-12-02 18:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
b4522sbm
Fakt, tutaj masz rację ale idąc tym tokiem rozumowania to powinienem skierować ten temat PO CZĘŚCI do działu:
" Trening dla początkujących
Trening dla osób ze stażem mniejszym niż 2 lata"
Gdyż nie ma tam użytego wyrazenia 'naturalnych kulturystów' "



Tylko że początkujący w większości przypadków nie myślą o dopingu.

Jest specjalny dział w którym otwarcie można pisać o swoich cyklach,tutaj obwiązuje jakaś cenzura.Nie aprobujemy niszczenia sobie zdrowia na własne życzenie.

To że połowa jak nie większość osób "coś" łyka to inna sprawa.Aczkolwiek nie mówi się o tym tutaj tak otwarcie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
w takim razie prosze o ignorowanie tego co napisałem dt. dopingu, myslalem że to po prostu pomoże w jakiś sposób Wam, dobrać/poradzić mi trening najlepszy do obecnego stuffu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Czemu nie pasuje Ci ten PHAT Norton'a?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu przy aerobach

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium