SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zle samopoczucie - głód na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Wiec wyniki sa takie
Tsh 2.170. Norma 0.27- 4.2
Morfologia krwi wszystko w widelkach
Badania moczu w normie
Glukoza 97 norma 70-99 pewnie dlatego ze ostatni tydzien jadlem troche więcej cukru niz zwykle

Lipidogran

Cholesterol 141
Hdl 69
Chol. Nie hdl 72
Ldl 57
Trojglicerydy 73
Zelazo 102

Ogólnie wszystko w normie. Takze nie wiem co to jest. Odpocznę tydzien będę jadl normalnie i zobacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to bardzo proste
brak Ci zdrowych tłuszczów + co za tym idzie brak dostatecznie dużej ilości minerałów w obiegu
ogółem: robisz tak jak większość na redukcji - wyniszczasz się i tego nie utrzymasz po zakończeniu
inni idą jeszcze dalej w swych "mądrościach" : tracą zdrowie w imię redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
dokladnie jak antos napisal brakuje Ci zdrowych tluszczy w diecie z czego widac po wynikach HDL powinien byc wiejszy przy jednoczesnie niskim LDL a u Ciebie roznica jest niewielka

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Czyli ldl jest ok a hdl niski?
Rozumiem zeby dodać do diety wiórki migdały oliwa z oliwek olej lniany orzechy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
awokado , olej kokosowy nierafinowany tez mozna wrzucic , maslo klarowane do smazenia np. smalec gesi

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tutaj masz wypisane zalecane źródła tłuszczów: https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Wracam do tematu. Mianowicie mija tydzien na offie i nie widze zmian w swoim organizmie bo myślałem ze to przez zmeczenie. Nadal mam w ciagu dnia okresy w których mam jakby zdezorientowanie , czasem mnie mdli czuje sie jakbym sie zwrócić jedzenie ale nie wymiotowuje. Czuje jakby zawrót głowy ale nie ze widze jak mi sie porusza cala ziemia tylko tylko jakby takie odciecie. Nie jest to na tyle zeby nie moc normalnie funkcjonowac ale jednak od kilkunastu dniu nie daje mi to zyc. Nor czuje sie tak normalnie. Zaznaczam ze zauważyłem zmianę z dnia na dzien.

Wyniki wszystkie w normie innych objawow niż właśnie takie zdezorientowanie lekkie zawroty glowy to nie mam. Czuje ze mógłbym wrócić cwiczyc juz ale fakt tego samopoczucia jakos mnie gnebi.
Szukam juz szczegółów co to może byc. Moze brak ilosci tlenu? Cale wiosna lato na swiezym powietrzu przebywałem więcej a mniej wiecej od września. Moj dzien to
Wstanie autem do pracy. Później do domu. Autem na trening i do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
W większości od pon do piatku na dworze bylem w drodze z auta do budynku. W wekend jedynie wiecej przbywalem na zewnątrz. Juz naprawdę nie wiem co jest przyczyną. Lekarz powiedział ze w wynikach jest ok i nic nie zrobi więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przy tym poziomie cholesterolu nie masz prawa czuć się dobrze
osłabiasz serce
zdecydowanie stopniowo go podnoś TŁUSZCZEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety ale obawiam się, że nasze strzały nie są dobrym pomysłem. Polecam zostawić to lekarzom.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy przejść już na mase?

Następny temat

Low carb do sprawdzenia

WHEY premium