SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu Test Allnutrition Nutwhey, Pistachio Choco, Muffin Energy, Shock Muesli Bar

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 4440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Paczucha dotarła, krem miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
anubis84
monkey22
u mnie cisza:(

jutro, akurat Twoja dzien później wysłałem


Mam nadzieję że nie zapomnialeś o gratisie hehe :) dzisiaj tez nie dotarła :D no ale dłużej czekane lepiej smakuje więc do poniedziałku wytrzymam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Dla tego kremu warto poczekać, tak jak wcześniej wspomniałem krem sztosik szkoda że nie zero ale tak to już jest... Kupiłem z sfd sos czosnkowy... Jaki on pyszny aż nie wierzę że zero... Spojrzałem na etykietę... Aaaa bo on nie jest zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
monkey bo mi wyszło na stronie poczty że doręczono ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Ja w piątek nie zdążyłem odebrać, a ślinka cieknie na ten krem, mam nadzieję że petarda Tak jak piszecie :D

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Odebrałem, opier... Prawie wszytko. Jeszcze tylko muffin z shotem i można pisać opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
Dziś doszło :) Będzie testowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Juz jest - bedzie testowane od dziś - jedynie mufiny na weekend zostawie bo to troche więcej zabawy z przygotowaniem więc opinie dodam całości w następnym tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Odebrane, krem petarda :D

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12066 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
krem naprawde dzielo sztuki, zachwalalem nie raz, i bede dalej bo wlasnie leci z nim omlecior%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Allnutrition Nutwhey, Pistachio Choco, Muffin Energy, Shock Muesli Bar

Następny temat

Czy jest sens łączenia białka serwatkowego i bcaa?

WHEY premium