SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw supli do cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645
Witam,
Mam 18 lat moja przygoda z silownią trwa juz prawie dwa lata.
Chcę rozpocząć trening typu HST wcześniej juz stosowałem tego typu trening i jestem zadowolony z postępów jakie po nim osiągnąłem ale do tego planuje zakup dobrego zestawu supli i tu moje pytanie do kolegów starszych stażem mam do wydania na suple 300-400zl i zależy mi aby wystarczyły na ok miesiąc. Czy możecie mi zaproponować jakis dobry zestaw odżywek w tych cenach, zestaw który sami zastosowaliscie i mieliście dobre osiągi na masie i sile albo zestaw który mozecie polecić. Chodzi mi głownie co z czym jeść a jeśli mozecie to też dokładne nazwy firm danych suplementów.

Jeśli czegos nie dopisałem a powinienem piszcie uzupełnie ;D

www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale zalezy co ma się w tym zawierać; odzywki; kreatyny; witaminy/minerały; inne[np. no boostery] itp...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645
Wszystko co jest potrzebne do dobrego cyklu i ma na celu wspomóc przybranie na masie.

www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale czy odzywki/a też czy dostarczysz wszystko z diety; przyznam bowiem, ze gdyby w to wchodzic miała odzywka to byłoby b. malutkie pole manewru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
1.Dieta dieta dieta=masa
2. Odpowiednio dobry trening
3. Regeneracja
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645
w tej chwili nie trzymam sie dokładnie rozpisanej diety ale wiem co i w jakiej porze należy jeść i trzymam sie tego staram sie dostarczać pełnowatosciowego pożywienia w częstych posiłkach ale do tego chce dorzucić jakieś odżywki oraz witaminy.

www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645
To jakie zakupy proponujecie w moim przypadku?

www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jak nie masz diety, to nie wiemy co polecic.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645
to znaczy ze jak nie jem dokładnie zaplanowanych posiłków to nie mogę zaplanować odpowiedniego cyklu na suplach? a wiec dieta jest jak pisałem wyzej w postach siedzę już w tym trochę i wiem co jesć i kiedy tyle ze nie jest to rozpisane ale nadwyżki kalori staram sie utrzymywać po za tym gdy nie jestem pewien czy zjadłem odpowiednią ilość ważnych dla budowy miesni składników czesto sprawdzam w tabeli zawartosci posiłków i wiem mniej wiecej czy cosjeszcze dorzucić...

www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1854
Wypelnij ankiete dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645


ok najpierw fotki niestety nie mam specjalnych fotek każdego typu miesni z osobna ale dam co mam

www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie supli - 1,5 roczny staż - posłużcie radą

Następny temat

KREATYNA I REDFASTER!!!! prosze o pomoc

WHEY premium