SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3088
Witam

Co myślicie o takim cyklu? Cel jak najwięcej masy w miare dobrej jakości

Mass Fusion 7kg
Elite Whey Protein 2.3 kg
BCAA XTRA 2 X 0.5kg
NOX PUMP 30 sasz.
Kreatyna Mono Vitalmaxa 0.5kg
+
Witaminki
vita min 2x
Żeń szeń 2x
Omego 3 SE 1 x

Mam nadzieję , że obecny stan zdrowia pozwoli mi niebawem ruszyć na siłkę ,jakiś miesiąc off a potem planuje jakiś porządny cyklon aby wybić się wkońcu z doła chudkości

Co o tym myślicie? oczywiście dietka jest pomału wprowadzana w życie na suplach powinna być 90-100% . Trening spli 3-4 x w tygodniu + 3-6 km biegu 3 x w tygodniu

z góry dzięki za porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
200 - 500kcal na sesję (mniej więcej), no więc oczywiście trzeba to wziąć pod uwagę. Jeżeli jest problem z pokryciem - to oczywiście, warto ograniczyć, ale nie traktowałbym tego jako zalecenia wyjściowego dla każdego ekto. Dla wielu osób wydolność jest po prostu wazna, tutaj priorytetem jest egzamin - więc nie rezygnowałbym z biegów / marszobiegów.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-02-05 14:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
generalnie OK, pod warunkiem że będziesz to jadł z głową, że nie masz tendencji do łapania fatu i że nie jesteś przesadnie wrażliwy na stymulanty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3088
tendencji do łapaniu fatu nie mam ni chooojka przy moim trybie życia , pracy fizycznej po 8-10 h, dosyć sportowym trybie życia wątpie , że nawet na takim czymś złapie jakieś większe ilości fatu . Oczywiście all bd. mądrze dawkowane ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
niezapominaj też o dobrym odzywianiu (diecie) bo na samych suplementach to daleko niezajdziesz

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
" + 3-6 km biegu 3 x w tygodniu "

Po co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3088
dla dobrej kondychy chodzi mi o wykręcenie dobrego czasu w marszobiegu na 3 km ( egzaminy do mundurówki )

gigant oczywiście , że dieta przedewszystkim i trening suple jak wspomagacze i dodatki do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak jesteś ekto i jeszcze biegasz 3x w tyg to powodzenia z masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3088
jak dojde do czasu takiego jaki mam zamir osiągnąć to bieganie zostawie w spokoju , raz w tyg bede biegał aby jakoś to spróbować podtrzymać może , coś tam jakieś 3 kg może by wpadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
3 - 6km biegu to nie tak duzo. Jezeli można nadrobic ten wydatek energetyczny kaloriami z jedzenia i odzywek - to ja bym nie rezygnował. chyba, ze jest problem z zapewnieniem odpowiedniego pokrycia wydatku energetycznego kaloriami - wtedy mozna mysleć o zmniejszaniu aktywnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3088
zobaczy się jak to będzie w trakcie , póki co cza jeszcze pare groszy uzbierać do supli.v
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
3-6 km 3x week dla typowego ekto to IMO dużo nie każdy da rade zjeść tyle aby odpowiednio pokryć ten wydatek i wyjść na +.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja-porady

Następny temat

Vitalmax + ?

WHEY premium