SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zero efektow.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
;) Bo "młodzi" patrzą, że takie plany robią ludzie z 40cm+ w bicu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
32 przed treningiem bylo na pewno z wiekszym odsetkiem masy tluszczowej wiec jest progres a tak ogolnie za bardzo katujesz ta partie jak i inne+to dopiero 3 miesiac cwiczen...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dieta-->Regeneracja--->Trening--->Suplementacja. Zastanów się czy wszystkie wymienione rzeczy są odpowiednio dobrane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplementacji bym tu nie liczył nawet.
za mało czasu na regenerację. Weź się autorze za zwykłe FBW i będą efekty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1385
Diete cala zalacze kiedy indziej, bo mam na pc, ale plyta glowna sie spalila. Wyzej, supli oczywiscie nie biore.
Czyli uwazacie ze to przetrenowanie ? raz w tygodniu kazda partia starczy? np pn:klata tric/sr:plecy bic/pt:nogi barki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Tak albo FBW. Osobiście lepiej trenowało mi się w ustawieniu 1dz.klata+bic,2dz. plecy+ tric,3dz. Nogi,4dz. Barki + przedramiona. No i trochę czasu na brzuch też trzeba znaleźć. Jak nie czujesz się na siłach to lepiej FBW.


Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2012-07-19 21:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
ja naprzyklad jak zaczynałem cwiczyc to zaczołem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
k***a znowu wysłałem ja p******e. jak zaczynałem cwiczyc to trenowałem FBW ale nie podobało mi sie takie cwiczenie i zamienilem na split trenowałem pare miesiecy i ktoś madry mi doradził trening jednej partii w dniu(każda osobno) także cwiczyłem 5-6 razy w tygodniu każda partie katowałem na maksa bo mialem wiecej siły przez to ze nie robiłem drugiej partii, zadowolony byłem bo siła mi szła szybko ale efektow w rozwoju miesni nie zauważyłem, robiłem do tego jeszcze dlugie przerwy także nie wiem co to był za trening ale juz do niego nie wroce. tak nawiasem mowiac mogłby ktoś mi powiedzieć czy takie trenowanie jednej parti każdej osobno ma sens jesli nie katujemy sie za bardzo i ćwiczymy dosyć krotko ale intesywniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
FBW traktora, ćwiczenia złożone. Ćwicz takim planem a zobaczysz efekty siłowe i wieksze obwody partii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Kolejny początkujący.

WHEY premium