SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zero efektów przez półtorej roku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 176
Co robić teraz? Do lutego schudłem z 94 na 78 kg. Teraz miałem dodatni bilans, który doszedł juz do 4300 kcal, bo był zwiększany stopniowo i waze Ok 82kg. Co mam robić teraz ? Po dodatnim bilansie przez 4 miesiące wyglądam tak jak powyżej i nie wiem co robić teraz zeby iść w dobrym kierunku. Zdjęcia macie podpisane, luty to świeżo po redukcji, a czerwiec to zdjęcie z dzisiaj, po 4 miesiącach nadwyżki kalorycznej
Cwicze ciężko na silowni 3/4 x w tyg i uprawiam kickboxing, obecnie 2x w tyg (wcześniej 5)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
kwestia co jest Twoim cleme tak nap[rawde.
jestes obencie na takim rozdrozy sylwetkoiwym.
tragedii jeszcze nie ma i mozna by bylo sprobowac cos tam dobudowac jeszcze.
a z drugiej strony pwoiem szczerze ze jak trafia do mnie podopieczny z takim procentem BF to na start robimy jakas mala redukcje, aby nieco tego fatu zbic i na spokojnie sobie budowac pozniej miesien. moze ze wzgledu na okres wakacyjny, jak i to ze na dworze jest cieplo moze pokusisz sie o redukcje? albo chocby mini cuta, by sylwetska byla bardziej estetyczna na lato

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 176
Wyżej masz zdjęcia jak chciałbym wyglądać. Jakoś na pierwszych stronach postu, a jak nie to wpisz w Google George St Pierre. Może być mini cut, zacznę np od 1 lipca i robić to przez 2 tyg? Będę musiał wejść na dietę do 150 gram wegli, bo nic innego u mnie wcześniej nie działało na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
przez 2 tygodnie to jedyne co to spuscisz wode z organizmu, ja wiem ze obencie jest moda i tendencja na to, ze wydaje sie wszystkim ze idzie zorbic w miesiac forme zycia. niestety nie da sie tak szybko zalatwic czegokolwiek.
minicut zaplanuj sobie na 4 tygoidnie jak chcesz dalej budowac a celem nie jest osiagniecie niskiego bf-u tylko chcesz nieco poreperowac parametry, ktore pzoowla na budownaie miesni wiec jak cdclem jest dalej masa, to mini cut, zrzuc nieco fatu i dalej buduj miesnie powoli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 176
Dzieki, czyli od 1 lipca do sierpnia lecimy redukcje mini-cut. A potem z tych 2.5tys znowu zwiększać co 100kcal, czy odrazu walnąć na te 4300? Waga dopiero mi zaczęła iść w górę przy 4300, po zakonczeniu redukcji w lutym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
od razu podbij do bilansu zerowego a pozniej powoli dokladaj co 1-2 tygodnie w zalenzosci od tego co bedzie sie dzialo z waga czy ze sylwetka :)
pamietaj, ze miesien buduje sie niestety latami i tutaj naprawde trzeba sporo cierpliwosci aby zbudowac fajna sylwetke i zeby wygladac tak jak sobie tego zazyczyles na podanym przez Ciebie wzorze Twojegfo bohatera ale fajnie ze masz jakis celmsylwetkowy, bo to sprawia, ze mamy do czego dazyc i jak w glowei mamy jakis plan to dzialanie tez jest duzo bardziej skuteczne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76039 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754897
Ilości kalorii w diecie nie podbija się na ślepo o 100 co jakiś czas. To czy należy zwiększyć ilość spożywanych kalorii uzależnione jest od efektów, czyli zmiany obwodów ciała, mierzonych co jeden, dwa tygodnie rano na czczo i zapisywanych. Nic nie napisałeś na ten temat, więc nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak należało reagować z ilością kalorii. Bez kontroli niestety nic nie da się stwierdzić. Na zdjęciu jedyne co widać, to że trochę podało Ciebie na brzuchu, ale z tym trzeba się liczyć. Zacznij kontrolować swój organizm i wtedy odpowiednio reagować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 176
Co 2 tyg mierzyłem się w pasie i wage i podnoszenie kalorii było kontrolowane, Waga ruszyła dopiero przy okolo 4000kcal, a potem stanęła i podniosłem na 4300 i tak doszło do tych 82 kg. Do jakichś 3800 Waga stała (było 78 cały czas z hakiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
pamietaj ze sama masa ciala nie jest wyznacznikiem zmian, jakie w organizmie zachodza.
wazne jest przy tym bys zmienial sie rowniez wizualnie, czy aby rosly obwody ciala, oczywiscie obwod pasa powinien byc jak najdlkuzej bez zmian lub stosunkowo zwiekszac sie niewiele w stosunku do masy ciala czy pozostalych obwodow.
czasem jest tak, ze waga stoi w miejscu, a sylwetka wizualnie sie zmienia i nabiera lepszych ksztaltow co tez jest bardzo dobrym zjawiskiem i nie wymaga wtedy wiekszych zmian w diecie itd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 176
Dobra zrobię mini cut od lipca do sierpnia i się odezwę. Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie.

Następny temat

Trening na masę mięśniową i siłę jednocześnie?

WHEY premium