SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawód

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4263
ema... Założyłem temat bo potrzebuje rady :) jestem teraz w 3 gim. i wogole nie wiem w jakim kierunku mam sie dalej uczyc''); Moze cos poradzicie zeby sie duzo nie narobic a bylo $$$' a czym wy sie zajmujecie?

Zmieniony przez - k4mil w dniu 2007-12-26 01:02:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
logistyka, złom, materiały budowlane. Dwa ostatnie wystarczy mieć kapitał początkowy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7007
Ja aktualnie jestem w 1 klasie tech. inf. i nie narzekam.

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3082
Ochrona środowiska jeśli lubisz chemie
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Szkoła Poligraficzna

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Student fizyki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Chodze tak jak TY do 3gim;)i mysle o profilu "Technik Informatyk", co otym sadzicie?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2994
Bardzo dobre rozwiazanie jesli to lubisz, ale pamietaj ze w naszej, ukochanej ojczyźnie jest teraz informatyków jak nasrane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
i gdy nie będziesz sie wyróżniał to ciężko z praca znam informatyków którzy pracują w wielkiej korporacji maja 10-20 tys na miesiąc ladna kasa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 375 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10622
Tynkarz murarz akrobata

A na serio to przyłanczam sie do pytania bo niedługo też czeka mnie wybór
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Allegro

Następny temat

Nazwy piosenek

WHEY premium