SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastępczy posiłek przed treningiem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Witam, mój problem polega na tym, że na siłownie mogę wchodzić jedynie do godziny 16 (taki karnet), a w poniedziałek kończe lekcje o godzinie 15, więc nie dam rady już wrócić do domu i zjeść posiłku przedtreningowego jaki normalnie jem (ryż,kurczak,warzywa). Chodze splitem poniedziałek,środa,piątek i nic nie da jak zmienie sobie na wtorek,czwartek,sobota bo w czwartek też mam do 15. Moje pytanie jest takie czy mogę zrobić sobie do szkoły shake z odżywką białkową( gaspari myofusion), i do tego 100 g ryżu, +woda/mleko (jeśli tak to co lepiej przed treningiem?) zachowując odpowednie wartości jakie posiada posiłek przedtreningowy. Shake tego piłbym na ostatniej przerwie( czyli tak jak powinien być posiłek przedtreningowy) Od razu mówie że nie mam możliwości wziąć do szkoły kurczaka z ryżem i go zjeść, już wcześniej w szkole jem kanapke z chleba żytniego z piersią z kurczaka, pozatym ta opcja całkowicie odpada. Ewentulanie jeśli jest to wgl możliwe mógłbym spróbować zmielić sobie tego kurczaka z ryżem i zrobić jakiś shake haha jeśli dałoby sie to wypić :). Co myślicie? Przejdzie ten shake białkowy? Czy lepiej coś innego wymyśleć? Bardzo proszę o szybką profesjonalną odpowiedź :) Jakby co diete mam dopiętą w 100% tylko ten poniedziałek właśnie to dla mnie problem :) Dodam jeszcze że moim celem jest masa.

Zmieniony przez - moszczu95 w dniu 2012-09-04 18:14:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Na twoim miejscu zamiast ryżu do odżywki sypnąłbym tak : odżywkę białkową do tego płatki owsiane i oliwę z oliwek. Otrzymasz bardzo dobry shake przedtreningowy z zachowaniem odpowiednich wartości odżywczych

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
przy slabym posilku przedtreningowym bralbym porcje wegli bezposrednio przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
hmm porcje węglowodanów przed trenigiem ale masz na myśli carbo czyli węgle proste? Chyba nie są wskazane? Jeśli się myle to mnie poprawcie. A jeśli zaleca się takie właśnie węgle to czy mogą to być banany bo nie mam carbo i narazie nie bede kupował? I jeśli chodzi o tego shakea to z wodą rozumiem jego robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
chodzi wlasnie o wegle proste przed treningiem tym bardziej jak ten przetreningowy srednio wyglada , moga byc banany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
aha czyli shake godzine a banany tak z 30 minut przed trenigiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
nawet wczesniej mozesz 15-20 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
15-20 minut wcześniej niż te 30 minut czy 15-20 minut przed treningiem hehe :)? bo sie troche pogubiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
15-20 minut przed treningiem :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
dobra dzięki wielkie sog dla Ciebie :) BPL-G tez dzięki chciałem soga ale widze że się dwoch nie da w jednym temacie nie znam jeszcze zasad :) tylko jeszcze neos tego shakea z wodą czy mlekiem czy obojętnie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ostatnio czytałem artykuł na temat picia odżywek białkowych z mlekiem, a wodą i z wyników badań wyszło, że większe korzyści są w spożywaniu białka z mlekiem, nie tylko zmienia się smak produktu na lepszy, ale lepsze ma właściwości itd. Dlatego tobie polecam tego shake zrobić z mlekiem :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Suplementy do diety

WHEY premium