SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy do diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2497

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Witam, zaczałem temat ponieważ potrzebuje pomocy w dobraniu odpowiednich suplementów do mojej diety, żeby efekty treningów się poprawiły.
Chodzę na siłownię już około 3,5 miesiąca treningów i 1 miesiąc przerwy (wakacje). Mam 17 lat i ważę 66 kg. Moim celem jest zwiekeszenie masy. Chodząc na siłownie przytyłem już około 7 kg. Jak narazie nie używałem żadnych suplementów oprócz witamin OLIMP-a, jedynie w ostatnim miesiącu zacząłem brać CARBO po treningu. Teraz moje pytanie, co mógłbym zacząć brać z suplementów aby poprawić wyniki i wspomóc przyrost masy. Na pewno zamierzam kupić jakiś Gainer, lecz jeśli chodzi o inne to jestem otwarty na rady i propozycje. DIete mam, lecz muszę zacząć uzupełniać ją Gainerem gdyż prawdopodobnie jem za mało kalorii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mówiąc i widząć po LPA nie czytałeś za dużo tematów.
Musuisz uzupełnić ankiete i podać czy masz dietę.
Bez tego nie dostaniesz innej odpowiedzi jak takiej w któej pomogę Ci wybrac firme od białka
Uzupełnij i wklejaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Z jakiegoś powodu nie mogę edytować postu oraz nie widze sposobu na wypełnienie tej ankiety bez zakładania nowego tematu. Prawdopodobnie będę zmuszony założyć nowy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie musisz, poprostu dodaj ankietę jako nowy post, nowa odpowiedź.
Edytować nie możesz bo ktoś(Ja) udzielił już odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Jeśli dobrze myślę i chodzi o tą ankietę którą mogłem wybrać przy zakładaniu tematu dotyczącą profesjonalnej odpowiedzi to nie mogę już tego wybrać, a jeśli chodzi o coś innego to nie umiem tego zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Oh, dziękuję za link do tego tematu, szukałem go.
Wiek : 17
Waga : 66
Wzrost : 186
Staż treningowy: 3,5 miesiąca
Obwód pasa 81
Obwód klaty: 81
Obwód uda: 50
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): koszykówka, dość często lecz nie trenujący
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nic
Stan zdrowia: wszystko ok
Preferowane formy aktywności fizycznej: koszykówka, pływanie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Olimp Carbo, Olimp VIta-MIn
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe: średnie
Cel/problem/opis: Masa, dość sporo urosłem w ostatnim czasie i potrzebuję zwiększyć masę i mięśnie, jedno to dla wyglądu a drugie to dla kręgosłupa.

Zmieniony przez - Nomatterwhat w dniu 2012-09-04 19:06:08

Zmieniony przez - Nomatterwhat w dniu 2012-09-04 19:09:42

Zmieniony przez - Nomatterwhat w dniu 2012-09-04 19:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z dietą?
Jeśąli jej nie ma, nie ma też mowy o suplementach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Obliczyłem tak mniej więcej w dzień treningowy tak to wygląda, Suma dobowa: 3935 kcal / 224 g białka/ 86 g tłuszczu/ 524 g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Zmniejsz ilość tłuszczy do 1 g na kg ciała. Zapotrzebowanie kaloryczne oblicz sobie ze strony : https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html  szybko, sprawnie bez boleśnie, liczyć umiesz na pewno :) Do wyliczonego zapotrzebowania dolicz ok 350 kcal i patrz czy cię nie zalewa tłuszczem, w przypadku zalewania dorzuć aeroby po treningu. Co do odżywek to podstawą jest dopięta i trzymana dieta, a jeżeli ci się to uda możesz zapodać gainera wg braków w diecie. Osobiście mogę polecić ci Mass Up z Activlabu, Mass Activator z SFD oraz Fitmax EasyGainMass(czekoladowy raczej słodki jak lubisz)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej tu tą dietę.
Na tym poziomie to witaminy i omega-3.
I o omega-3 nie myśl 'od tak' tylko naprawdę zakup.
z Olimpu dobrze wychodzi omega-3. Tak dziennie po te 4 kapsy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastępczy posiłek przed treningiem

Następny temat

Dieta, trening - wielki mętlik w głowie

WHEY premium