SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy do diety na mase siłe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
wiek 25
wzrost 182
waga 78 kg
na siłke chodze juz troche czasu miałem redukcje potem troche przerwy od siłki zgubiłem 12 kg wagi teraz chce zaczac od nowa

nie bende pisał ile wyciskam na klate nogi i w mc bo nawet teraz nie wiem

jestem w trakcie układania zdrowej diety na mase

chce dodac do diety kreatyne Universal Nutrition Creatine micronized powder lub cos innego ale napewno monohydrat
i myslałem o ginerze i tu pojawia sie problem !!!

nigdy nie brałem ginera zawsze starałem sie jesc dobrze nie znam sie na tym czy przy mojej wadze giner by był wskazany czy lepiej se darowac

czytałem ze gainera mozna brac zaraz po trningu choc wydaje mi sie ze lepiej go stosowac w brakach w diecie podczas dnia oczywiscie chciałbym to połaczyc z kreatyna o ile jest sens brania ginera w moim przypadku

jescze dodam ze kreatyne ostatni brałem rok temu

ostatnio miłem redukcje brałem tylko wpc i bcaa xtra
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
jeżeli dostarczasz odpowiednią ilość składników w diecie ,bilans kaloryczny jest odpowiednie do celu ,to nie widzę sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
no własnie z tego co czytam to w ginerze jest sporo ww i białka wsumie mogo go potraktowac jako posiłek ale najpierw zobacze gdzie mam braki w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na cell pump , dodatki

Następny temat

pomóżcie dobrac odżywki

WHEY premium