Witam, mój problem polega na tym, że na siłownie mogę wchodzić jedynie do godziny 16 (taki karnet), a w poniedziałek kończe lekcje o godzinie 15, więc nie dam rady już wrócić do domu i zjeść posiłku przedtreningowego jaki normalnie jem (ryż,kurczak,warzywa). Chodze splitem poniedziałek,środa,piątek i nic nie da jak zmienie sobie na wtorek,czwartek,sobota bo w czwartek też mam do 15. Moje pytanie jest takie czy mogę zrobić sobie do szkoły shake z odżywką białkową( gaspari myofusion), i do tego 100 g ryżu, +woda/mleko (jeśli tak to co lepiej przed treningiem?) zachowując odpowednie wartości jakie posiada posiłek przedtreningowy. Shake tego piłbym na ostatniej przerwie( czyli tak jak powinien być posiłek przedtreningowy) Od razu mówie że nie mam możliwości wziąć do szkoły kurczaka z ryżem i go zjeść, już wcześniej w szkole jem kanapke z chleba żytniego z piersią z kurczaka, pozatym ta opcja całkowicie odpada. Ewentulanie jeśli jest to wgl możliwe mógłbym spróbować zmielić sobie tego kurczaka z ryżem i zrobić jakiś shake haha jeśli dałoby sie to wypić :). Co myślicie? Przejdzie ten shake białkowy? Czy lepiej coś innego wymyśleć? Bardzo proszę o szybką profesjonalną odpowiedź :) Jakby co diete mam dopiętą w 100% tylko ten poniedziałek właśnie to dla mnie problem :) Dodam jeszcze że moim celem jest masa.
Zmieniony przez - moszczu95 w dniu 2012-09-04 18:14:23
Zmieniony przez - moszczu95 w dniu 2012-09-04 18:14:23
Krzysztof Piekarz