SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie kaloryczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Witam, kalkulator zapotrzebowania kalorycznego sfd wyliczyl mi procentowo nastepujace zapotrzebowania:
białko - 15,1%
weglowodany - 60%
tłuszcze - 25,2 %
Mozna zamniejszyc procenty weglowodanow na rzecz białka lub tłuszczy? znacznie łatwiej wtedy bylo by mi zaspokoic zapotrzebowanie kaloryczne.
Moim celem jest masa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 312
Kolega ma rację. Zapomniałem o diecie low carb. :( Moja wina. Skoro kolega już wspomniał o tej diecie, to może z niej skorzystasz. Ja osobiście nie testowałem, więc już się nie rozwijam w swojej wypowiedzi.


Zmieniony przez - GtrixMan w dniu 2015-08-16 12:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a jaki cel, jaka aktywność, poziom bf, tendencja do tycia/chudnięcia? wypełnij ankietę działu. Zapotrzebowanie natomiast policz wzorem z postów podwieszonych, tak będzie najlepiej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
No celem to jest masa, aktywnosc to FBW 3x w tygodniu, poziom bf (wspolczynnik) 20, tendencja raczej do chudniecia. a tą ankiete działu to gdzie znajde? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
przy 20% bf chcesz masować? wklej foto sylwetki. Z ankietą to już w sumie za późno, widzę że nie działa już po założeniu tematu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Z wklejeniem foto sylwetki to dzisiaj bedzie problem. Myslisz, ze przy 20% bf, 180cm wzrostu i wadze 72 kg masa nie ma sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
to wklej jutro - ocenimy "jakie" te 20% bf. Patrząc na samą liczbę - nie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Takie może być? :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Przy takim BF lepiej nie masuj. Wejdź lepiej na redukcję, zejdź do 12-13% i wtedy powolutku masa ale z głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Czyli redukcja. Z informacji znalezionych w necie wyliczylem zapotrzebowanie dzienne na kalorie : 72×24×1.3 = 2246 kalorii. Odejmuje 200 na początek i zostaje mi 2046. 2 gramy białka na kg(576kcal) 25% kalorii to tłuszcze(511,5 kcal) reszta to węglowodany (958,5kcal).  Prawidlowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 312
Jeżeli to możliwe to radzę ograniczenie tłuszczy do poziomo 15-20%. Przy spożyciu na poziomie 25% nie zmusisz organizmu do czerpania energii z zapasów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Czyli ograniczyć tluszcze. A zapotrzebowanie dzienne w kalorie mam dobrze wyliczone?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smakołyki z Ameryki

Następny temat

Dieta na masę.Oczekuję wypowiedzi profesjonalistów

WHEY premium