SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapadnięta klatka trening w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Mam 15 lat , 175 cm wzrostu , ważę 57 kg i mam zapadniętą klatkę , proszę ,żeby ktoś podał mi kompletny zestaw ćwieczeń . Dopiero kilka miesięcy temu zauważyłem ,że mam taki problem ,wcześniej jakoś mi to nie przeszkadzało . Teraz jednak bardzo chciałbym coś z tym zrobić. Ćwiczyłem przez jakiś miesiąc na siłowni ,ale dość żadko i mało intensywnie ,a po za tym bez programu . Chciałbym przybrać na wadze (obżeram się jak świnia ,ale i tak cały czas zachowuje podobną masę , może mi ktoś polecić jakąś dietę ? ) budować górne partie ciała (prawie codziennie gram w piłke nożną więc dolne partie mam dość silne), zwłaszcza coś z tą klatką zrobić . Słyszałem ,że takie rzeczy się operuje wstawiając tam płytkę . Jest może na forum ktoś po takiej operacji ? W moim wieku da się ją jeszcze przeprowadzić ? Jak wygląda osoba po zabiegu ? Jak wygląda zapadnięta klatka u starszych osób (20,30 lat) ? Słyszałem ,że przy tym problemie mogą występować problemy z oddychaniem ? To moje zdjęcie ,oceńcie jak mocna jest moja wada
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Jest taka opcja Szukaj
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=zapadnieta

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Nie zauważyłem ,że nie można edytować :






Mam w domu 2x 1 lub 1,5 kg i 1x 5kg (hantle) ćiwczenia rąk też możecie mi jakieś polecić , drążek .
Mogę ćwiczyć codziennie nawet po 2-3 razy , jestem chętny tylko potrzeba mi porady

Dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam

Zmieniony przez - Mahud w dniu 2009-05-25 14:48:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Nie jest zle. Wszystko masz w podwieszonych postach, takze miłej lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
Ty chyba w życiu zapadniętej klaty nie widziałeś skoro twierdzisz że takową masz

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Tak ps stan normalnie, a nie tak brzuch do przodu wypychasz;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
zależało mi na ćwiczeniach konkretnie dla mojego wieku i postury .
ja mam na 100 % miałem (czy mam) jakąś tam krzywice i to jest pewne . Może to zdjęcie tego nie oddaje . Bo wydaje mi się ,że mam lekko cofnięty mostek , choć możliwe jest też ,że mam poprostu wystające żebra co wygląda jak bym miał dołek na środku.

Czyli raczej nie będę miał problemów z oddychaniem i operacja nie wchodzi w grę ? Starać się obudować to jakimiś mięśniami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
wiesz, ja mam bardziej zapadnieta w porownaniu do Ciebie, tak mi sie wydaje. jak przymasujesz to nawet pojdzie na plus, bo taki dolek wizualnie wypycha klate.

A problemow z oddychaniem raczej nie powinienes miec. Operacje sie robi wowczas gdy istnieje zagrozenie dla organow wewnetrznych, jak sie nie myle to dla serca, pluc ale to juz trzeba miec naprawde zapadnieta klate tak ze zebra rzekome w polowie juz sie wlewaja do srodka. Ty tak nie masz wiec bez obaw :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
www.pectus.pl strona poświecona zapadniętej klatce piersiowej pectus excavatum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
streetball
wy******laj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięsnie Brzucha... Czy Robienei brzuszkow pomaga pozbyc sie sadla?

Następny temat

Ocence trening

WHEY premium