SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakaz bezrękawnika Norwegia :D:D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
http://www.dn.no/dnaktiv/article2400183.ece

http://www.forum-norwegia.pl/viewtopic.php?f=198&t=22761&hilit=zakaz na siłowni

W dniu dzisiejszym spotkała mnie niemiła sytuacja ^^ jak w temacie.
Prawie zostałem wyrzucony, ale ubłagałem jedną starsza panią aby dała mi skończyć trening. Jakie macie swoje zdanie? Wg. mnie poprzewracało im się w głowach :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
mi tego tlumaczyc nie musisz ;D ale niektorzy czuja sie z tym lepiej jak ktoś cwiczy w koszulce czy tam czyms szukam powodów jakimi można by ich usprawiedlwić

Mi tam chyba jak każdemu tutaj obojetne jest kto w czym ćwiczy chociaż kiedyś w szatni rozmawiajac z typem patrzył mi sie centralnie na klate haha od tego momentu wiem co czują kobiety gdy z nimi rozmawiamy

ale widze ze w wiekszych miastach zanika ta wspaniała atmosfera i poczucie równośći na siłowniach :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
w dupach sie poyebało :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Popieram i nie widze problemu, zeby ubrac t-shirt.
Zreszta juz powoli polowa krajowych sieciowek zaczyna przypominac love parade.
Z 10 lat temu bylo jeszcze ok. Teraz to juz festiwal parowek, obcislych kamizelek z dziurkami, niejeden w leginsach i pepek widac.
Rozumiem, ze silownia jako zbiorowisko ladnych samcow, przyciaga bardziej od innych sportow cieplych, ale mogliby sie troche opanowac. Jak chca sprzedac ladne cialko sa do tego specjalne kluby...



Skoro taki atleta jak Savickas moze cwiczyc w ubraniu jak mezczyzna, to nie widze powodu, zeby chude nory musialy swirowac Boba Parisa i Roda Jacksona.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2012-07-20 08:36:17

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
a ja nie widze zeby komus mówic w czym i gdzie a moze jeszcze i jak ma cwiczyc. Jesli tak to proponuje by wiekszosc ćwiczyła w papierowych torbach na głowie bo ma zakazane mordy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Trochę szalony pomysł, aczkolwiek może wyjdzie im to na dobre

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jak dla mnie to poyebany pomysł... To niech może teraz każą się kobietom ubierać w jakieś habity żeby nie kusiły facetów

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Ale co to za porownanie kobiet do mezczyzn. Sukces zyciowy 90% kobiet polega na znalezieniu misia ktory wszystkim sie zajmie, wiec w ich naturze i kulturze jest taki stroj, ktory eksponuje te czesci ciala, ktore zachecaja do kopulacji... Mezczyzna za to jako dominator i strona aktywna, powinien potrafic zabic, wypatroszyc i uwedzic rozwscieczonego borsuka przy pomocy samego noza do masla i kijkow z lasu, a nie mizdrzyc sie w siatexie niczym Natalia Siwiec przed Wojciechowskim.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3435
Prywatne = własne zasady, widać coś w stylu "planet fitness".
Właściciel określa grupę docelową i robi wszystko pod nią, co jak co, ale na osobach starszych, które przyjdą pochodzić po bieżni czy relaksacyjnie "porobić na maszynach" sporo zarobi.
Skoro zabraniają "straszyć" rzucaniem ciężaru, krzyknięciem w docelowej itd. to musiało trafić jeszcze na ubiór.
Ciesz się, że się jeszcze pocić wolno

Zmieniony przez - PanTomeusz w dniu 2012-07-20 09:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
Ja chcac patrzec na siebie przy kazdym cwiczeniu jak to fajnie pracuje
mam jakos lepsze samopoczucie. A co do stroju kobiet co 2 tam cwiczaca nosi jakies obcisle szorty/koszulki, i naprawde ciezko jest odwrocic wzrok jak sie "rozciagaja" i cwicza na paru dziwnych maszynach, przy czym co niektorej odznacza sie Vaginka :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja się zgadzam z Sebą. Co prawda, z tymi podkoszulkami to może trochę przesadzone ale jakby nie patrzeć jest to jakiś krok przeciwko fali pederastów i "mężczyzn" XXI wieku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o wasze opinie

Następny temat

NoWy ... Help !!! Plan Treningowy

WHEY premium