SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaimprezowałem dzis ... i w dodatku na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Witam ale mam dzis lute poszłem z kumplami do baru niezle sie nastukalismy w sumie szczerze czesto nie pije raz a jakis długi czas (raz na pół roku) no i własnie jestem na cyklu z tescia propka provironu.Czy tez zdearza wam sie wypic na cyklu kilkanacie piwa i poządniee zaimprezowac czy powstrzymujecie sie od tego gdy jestescie na cyklu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
No racja kazdy jest człowiekiem... i kazdy wie ze picie na cyklu jest złe.No ale zawsze moze sie zdarzyc wypicie raz na jakis długi czas kilka piw.

Ps. Ten temat jesli zasmieca forum prosze go usunąc bo napisałem go pod pływem %% z nudów hehe. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
jak na cyklu to nie na %%%%%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4378 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
wpieprzaj teraz witamine c z 2 giety i cynku z 90mg.

A tak wogóle to co jeszce można dołączyć na cyklu jak sie chleje więcej niż jedno piwko ?? Bo będe miał okazje.

Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
zdarza się ale żadko, nic Ci nie będzie tylko uzupełnij szybko płyny

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
czyli pełno witaminy c ....80g cynku i pełno wody rozumie sie juz lece po towar hehe ziomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3912
niestety tak czasmi bywa ze nawet na cyklu sie cos wypije oczywiscie nie powinno sie tak robic ale jestesmy tylko ludzimi i czasami zdarzają sie okazj zeby wypic.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tragedii niema uzupelnij plyny witaminy proteinki i czesc ja po imprezie pile sporo carbo + witaminki i nie zauwazylem jakiegos oslabienia silowego czy spadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
staram sie wytrzymac w dobrym postanowieniu nie zarzywaniu środków o zawartości %%% podczas cyklu... zdarzyło sie moze raz czy dwa ale to jedno dwa piwka gorzej jest jak sie cykl skończy to juz troche czesciej sie zabawi

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
80 g to nie wrzucaj bo to sie niebezpiecznie skonczy a co do picia na cyklu to nie będe tego komentowal... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
granice trzeba znac zeby moc pic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mysle ze to glupota pic na cyklu
w koncu zdecydowales sie na koks i jest przez to wiele ograniczen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1szy cykl masa

Następny temat

Tren Unichem

WHEY premium