SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam Dietę// Prosze o Doping/ Pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam.
Od 08.07.09 r. chciałabym rozpocząć dietę.
Od tygodnia skaczę na skakance po 30 minut. Wczoraj skakałam godzinę Teraz chciałabym utrzymać te tempo, a co kilka dni zwiększać czas o 5 minut.
Poza tym ograniczyłam jedzenie, słodycze i napoje gazowane. Owszem, jadam częściej ( 5 razy) ale po 1 lub 2 kanapki z ciemnego pieczywa. Piję gorzką kawę, zieloną herbatę i dużo wody.
Chciałabym zapytać o rezultaty. Przeczytałam sporo artykułów i w każdym pisali coś innego. Że skakanka da mi tylko mięśnie, a nie uda mi się niczego zrzucić. A jest co
Do grudnia chciałabym zrzucić około 10 kg. Czy to wykonalne ? W styczniu mam studniówkę
Mam 165 cm wzrostu i ważę około 68 kg.
Szczególnie narzekam na "oponkę", pupę i nogi.
Jeśli zadałam podobne pytania co inni, przepraszam i proszę o wyrozumiałość.
Jock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
"prosze o doping" >>> to kilka działów nizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Witam ! Pisze po pewnje przerwie i chcialem napisac ze widać juz rezultaty waga to 86.5 czyli schudlem 1kg i troche, troszeczke poprawił mi się brzuch
choć nadal w dolnych partiach brzucha czuje sam tłuszcz.
Cycki nadal mam ale czego moge oczekiwać po 1kg.

Ciesze się i martwie bo spoko w pierwszych fazach odchodzi woda...
a mi po jakiś 2 tygodniach 1 kg to chyba te moje odchudzanie troszke długo potrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
tak na przyszlosc uzupelnij profil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Czy to jest dobry dzienny trening ?

Rower: długość: 12.02 km
+ 2h basenu ( jakieś 1h 15 min pływanie )
Powrót: Rower długość: 12.02 km

to jade jakieś 2h basenu i 24km przejechane.

czy to dobry dzienny trening dla 16'latka ?
dodam ze nigdy nie jechałem tak daleko rowerem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1162
Ulozyles juz poprawna diete? Jesli tak to ja wklej, jesli nie to sie nie dziwie ze schudles 1 kg ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Ulozyles juz poprawna diete? Jesli tak to ja wklej, jesli nie to sie nie dziwie ze schudles 1 kg ...

podobno jestem za młody na diety
wiec stosuje się tylko do 10 wskazowek zywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Poczytaj podwieszone tematy, oblicz dzienne zapotrzebowanie kcal dla organizmu - https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html i uloz diete... (jedz 6-7 posiłków dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Ale mieszacie .... eh .

prezzi nie od razu Krakow zbudowano , zacznij jesc zdrowo, nie obliczaj nic ... poprostyu jedz 4-6 posilkow dziennie malych objetosciowo, wywal slodycze slodkie napoje itp. , pamietaj zeby na sniadanko zawsze zjesc platki owsiane ,miozesz dozucic troche rodzynek, orzehcy wloskie itp. tak zbey smakowalo lepioej... na noc zawsze jedz sobie twarog , chyba ze nie mozesz przelknac ,bo ja tak np. mam nie cierpie twarogu wiec jem sobie na noc 2 opakowania serka wiejskiego tego light . i te 2 posilki raczej zapamietaj takie i ich nie zmieniaj, natyomiast w ciagu dnia jedz sobie jeszcze jakeis 3-4 posileczki i unikaj poprostu weglowodanow, jak na obiad mama zrobi jakies ziemniackzi schabowego i sorowke, to ziemniakow nie naklladaj zjedz sama sorowke i kotleta np. ,ogolnie w innych posilkach jedz rozne serki wiejskie, jajka, twarogi, tubnczyka z puskzi, ryby ,miesa , duuuuzo warzyw ,troche owocow od czasu do czasu i bedzie lux.

pamietaj ze nie mozesz sie glodzic, poprostu musisz wyeliminowac chleb,ziemniaki,makarony,ryze,kasze ,slodycze, etc.

Po za tym zyjemy w 21 wieku,wiec sa rozne fjane wynalazki ktore pomoga Ci w ciezkiej diecie, jak mas zpieniazki to mozesz sobie kupic odzyweczke bialkowa ,polecam Dymatize-Elite Whey Protein ,i pic sobie jedna porcje dziennie miedyz poosilkami albo zmaiats ktorego posilku, bo jets bardzo smaczna i da Ci troche radochy z zycia w ciezkiej diecie, to samo batony bialkowe Matrix 32 -poprostu niebo w gebie, mzoesz sobie raz na kilka dni zjesc takiego batona.. po za tym jak lubisz slodkie napoje to jets przeciez- COLA LIGHt .... uwier zmi nie ma tragedii wystarcyz troche ruszyc glowa i troche checi wykazac

POWODZENIA !

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
ziemniakow nigdy nie lubiałem i nigdy nie jem

a pytanie:
makarony/ryże ?
bo to po prostu kocham, moge to non stop jeśc a jeszcze z masełkiem mm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna dieta

Następny temat

odchudzanie

WHEY premium