SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam 116kg, 47lat, 183cm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131072
Brann
Te BCAA to wogole jakaś lipa jest:) w zasadzie niewiele jest badań świadczących o jego cudownych antykatabolicznych właściwościach z których słynie. Wg. mnie- szkoda siana.
Mam od kilku dni i fajnie się to pije . Może to placebo ale lepiej się czuję a w gębie cały czas słodko . No i nie ma tyle kalorii co piwo.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-06-26 11:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Brann
Te BCAA to wogole jakaś lipa jest:) w zasadzie niewiele jest badań świadczących o jego cudownych antykatabolicznych właściwościach z których słynie. Wg. mnie- szkoda siana.
Mam od kilku dni i fajnie się to pije . Może to placebo ale lepiej się czuję a w gębie cały czas słodko . No i nie ma tyle kalorii co piwo.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-06-26 11:06:14
. Wie Pan- Pan bierze udzial w zawodach syletkowych i jest w formie. Nawet jeżeli hipotetycznie BCAA wywiera jakiś pozytywny wpływ -to jest on nie wielki. U takich zawodników jak ja czy autor tematu- w zasadzie bez znaczenia, a dla Pana liczy się każde , nawet najmniejsze podniesienie formy. Przedstawiając to obrazowo: w przypadku autora (czy mojego) twierdzenie że BCAA wywiera pozytywny skutek to jak wlanie pół litra puszki piwa do jeziora i twierdzenie że jezioro teraz jest napojem alkoholowym. W Pana przypadku - to jak wlanie puszki piwa do dużej kałuży -tu już można podyskutować:) Readumujac- takie suple tylko dla pro playerów
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131072
Brann - uspokój się . On miał to pić zamiast piwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem spokojny, ale mam wrażenie ze autor tematu wiąże z tym suplementem zbyt duże nadzieje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Autor tematu wiąże duże nadzieje z rożnymi mało istotnymi sprawami jak miód, BCA, aeroby na siłce itd. Ale jak tylko odstawi to piwsko to zacznie mu się w głowie układać i powoli, powoli załapie o co chodzi.
Ciekawe czy kiedyś wrzuci rozpiskę z dziennika żywieniowego? Może powinnam zacząć przyjmować zakłady? Jak ktoś zainteresowany hazardem to zapraszam na priw:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Autor tematu wiąże duże nadzieje z rożnymi mało istotnymi sprawami jak miód, BCA, aeroby na siłce itd. Ale jak tylko odstawi to piwsko to zacznie mu się w głowie układać i powoli, powoli załapie o co chodzi.
Ciekawe czy kiedyś wrzuci rozpiskę z dziennika żywieniowego? Może powinnam zacząć przyjmować zakłady? Jak ktoś zainteresowany hazardem to zapraszam na priw:)
. Ja jestem bardzo ciekawy rozpiski autora. Niedawno robiłem swoją taką z przeszłości z 98 kg i wyszło mi ze jadałem i wypijałem od 5000 do 8000 kcal. Takie rozpiski wiele uświadamiają :) U kuerte myśle ze jest podobnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131072
Brann
Jestem spokojny, ale mam wrażenie ze autor tematu wiąże z tym suplementem zbyt duże nadzieje:)
On wiąże nadzieje w spacerach do lasu (może bierze przykład z moich spacerów wśród pól?). Spacer jest dobry pod warunkiem, że jest w maksymalnym tempie dla danego osobnika. Dalszym etapem jest dodanie truchtu, biegu itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Autor tematu wiąże duże nadzieje z rożnymi mało istotnymi sprawami jak miód, BCA, aeroby na siłce itd. Ale jak tylko odstawi to piwsko to zacznie mu się w głowie układać i powoli, powoli załapie o co chodzi.
Ciekawe czy kiedyś wrzuci rozpiskę z dziennika żywieniowego? Może powinnam zacząć przyjmować zakłady? Jak ktoś zainteresowany hazardem to zapraszam na priw:)
Ja tam lubię aeroby na silce i uważam ze są skuteczne :D Szczególnie takie przy średnim 165 BPM przez minimum 40 minut:D Ja poszedłem na początku w konkretne aeroby i tego nie żałuje. Ale one są bardzo męczące. A autor chyba nie lubi się męczyć co sugeruje brak treningu nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuerte nie słuchaj ich wszystkich, Oni się nie znają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Wason77 - Odzyskać motywację :-)

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg Szajby moduł III

WHEY premium