SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam 116kg, 47lat, 183cm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
kuerten1971
Mam jeszcze RTG płuc z tego roku, zeskanuję i wkleję. Jestem wydolny, komu by się chciało po 12 godzinach jeszcze na salę lecieć? No i w tym wieku.


Tego to ja nie rozumiem, co to ma wspólnego z wydolnością?

A w TV różne rzeczy mówią, najczęściej głupoty - nie oglądam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
To jak mam sprawdzić wydolność? Sprawdzałem na schodach i bieżni po treningu siłowym, sprawdzałem w lesie w duchocie. Jak jeszcze?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuerten1971
To jak mam sprawdzić wydolność? Sprawdzałem na schodach i bieżni po treningu siłowym, sprawdzałem w lesie w duchocie. Jak jeszcze?.

Powiedziałbym jak ale jest przed 23.

Mam pytanie do komentujących, nie zauważyliście że autor tylko tu odgrywa nierozgarniętego a w rozmowie o dopingu dyskutował rzeczowo i logicznie, tak logicznie aż się go pozbyli. A teraz nad wyraz inteligentnie wrócił dodając "n" że chyba nikt tego nie zauważył.
Pachnie mi to .........sami wiecie ale jak chcecie to karmcie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
Przyszedłem a w zasadzie powróciłem na te forum po 13 latach. Wtedy potrzebowałem pomocy i teraz też wróciłem w konkretnej sprawie. Niestety przez 18 dni wolnego od pracy nie udało się zrealizować planu schudnięcia. Dowiedziałem się, że zamiast diety zrobiłem głodówkę. Dowiedziałem się co to FBW choć z polskiego to trening obwodowy. Z pomocą PAATIK zrobiłem badania na które mi wcale wczesno nie było. Zacząłem treningi po 19stej po pracy, więcej ruchu a Ty Paawo o czym piszesz?. Czytałeś od początku?.





Zmieniony przez - kuerten1971 w dniu 2018-07-22 23:16:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
Ja ważyłem ze 70 kg a w 1992roku po wojsku w wieku 21 lat tak przybrałem na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
Viki
kuerten1971
Mam jeszcze RTG płuc z tego roku, zeskanuję i wkleję. Jestem wydolny, komu by się chciało po 12 godzinach jeszcze na salę lecieć? No i w tym wieku.


Tego to ja nie rozumiem, co to ma wspólnego z wydolnością?

A w TV różne rzeczy mówią, najczęściej głupoty - nie oglądam.
Jak czegoś nie oglądam to nie komentuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ok, rób sobie po swojemu.
z Bogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
ojan
Viki
kuerten1971
Mam jeszcze RTG płuc z tego roku, zeskanuję i wkleję. Jestem wydolny, komu by się chciało po 12 godzinach jeszcze na salę lecieć? No i w tym wieku.


Tego to ja nie rozumiem, co to ma wspólnego z wydolnością?

A w TV różne rzeczy mówią, najczęściej głupoty - nie oglądam.
Jak czegoś nie oglądam to nie komentuję.


Dla mnie po prostu TV jest mało wiarygodnym źródłem informacji. Konkretne badania tak, ale w TV to każdy może mówić co chce Dlatego lepiej te informacje sprawdzić i tyle.


Kuerten rozmowa z tobą jak z moim 2,5 latkiem. Mięsa nie bo nie lubię, warzyw nie bo nie a wogole to wszystko na nie i ja wiem lepiej. Nie lubisz chleba z kawałkiem mięsa to pokrój cienko jak wedline, problemu nie widzę. No może poza jednym - u ciebie zero zaangażowania, zero chęci. Wręcz przeciwnie, udowadniadz na każdym kroku że jest ok i nic nie musisz zmieniać.
Więcej ruchu - super, ale uważaj bo to często wzmaga apetyt i przy tak kiepskiej diecie niewiele da jak zaczniesz jeść dużo więcej. Dieta to nie tylko kcal, to makro i mikroelementy, witaminy i minerały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22011 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
Z Bogiem, dziś ważenie znowu po pracy, godzina 19sta 113,6 kg. Ludzi na sali jak mrówek :) Cztery razy więcej jak rano, no może trzy. Widziałem dziś u rehabilitanta jak wygląda zapalenie kaletki, choć mnie boli (pokazałem mu łokieć) to chociaż dobrze, że tego nie mam a przeciążenia. Zmiksowałem jeżyny z bananem i napojem sojowym, cudowny kolor. Jutro w pracy sprawdzę smak, z borówek za dobry nie był. Viki jem mięso, tylko nie w takiej postaci, że do chleba, głównie gulasze wołowe czy z szynki, kurczaki pieczone i kotlety z kurczaka czy indyka do ziemniaków. Dużo dodatków, ogórki kiszone w zimnej wodzie, teraz małosolne, brokuły, kalafiory, surówki, ale nie z sałat. Czerwona kapusta, buraczki, zasmażana marchewka z groszkiem etc. Zawsze jest do wyboru i koloru,



Zmieniony przez - kuerten1971 w dniu 2018-07-23 21:07:10

Zmieniony przez - kuerten1971 w dniu 2018-07-23 21:09:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Wason77 - Odzyskać motywację :-)

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg Szajby moduł III

WHEY premium