SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA ?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
tak w jednym zdaniu co wogole daje ZMA, bo kupilem to apteczne jem no i nic nie czuje :Ppozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
jesli nie dziala na ciebie apteczne, to sproboj firmowego, jesli nie odczujesz roznicy to kupuj apteczne ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
moze jem za malo Filomag B6 bo tylko 3-4 tabletki????????mam180wzrostu i waze 79kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
a w jakim celu bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11619
Wyszukiwarka...
https://www.sfd.pl/temat264585/ - temat o ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
boze ja sie pytam zeby mi ktos napisal w jednym zdaniu co mi da Zma a tu jeden mi pisze w jakim celu drugi mnie odsyla do wyszukiwarki:/ nastepny napisze ze najwazniejsza jest dieta!!!!ludzie napiszcie mi w jednym zdaniu co daje ZMA !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
w skrocie magnez tracisz pocac sie, cynk bierze udzial w produkcji tescia, oczywiscie maja wieksze zastosowanie ale sa o tym artykoly.W moich odczuciach lepszy sen i libido tez lekko wzrasta

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
regeneracja i sen lepszy
magnez - niezbedny do przetwarzania materii i cynk -reguluje testosteronu :]

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2006-10-31 22:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Naprawde oczuwasz lepsza regeneracje?Po glucie to czuje, a magnez to magnez :]

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
lepsza regeneracja
czyli lepszy,efektywniejszy trening
czyli lepsze wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
wlasnie :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Jak ktos odczuwa lepsza regeneracje to spoko ja nie zaprzeczam, np sporo osob nie oczuwa brania glutaminy a dla mnie to podstawowy suplement...

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Egg Protein czy System Protein 80? i jaki smak?

Następny temat

prosze o rade???? co wybrać????

WHEY premium