SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XTREME PRO ZMA czy ZMA OLIMPA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Jak sądzicie który z tych produktów jest lepszy?

metamaker

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
ja tam bym nie wybrał zadnego.Specjalnych efektów po tym napewno nie odczujesz !!!Najbardziej odczuje to twoja kieszen !!!!

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
FARINELLI wolne zarty ... zreszta on nie pyta o to czy mu to cos da ...

ja Cie zapewniam ze Ci da ... mozesz znalezc duzo artykolow o tym

a co do pytania kazde ZMA o odpowiednim skladzie i proporcjach jest dobre a wydaje mi sie ze te 2 firmy ktore podales nie roznia sie zbytnio popatrz na sqady porownaj i sam zobaczysz ...

jesli maja takie same sqady to po co przeplacac wybierz tansze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1394
Ja osobiscie biore teraz olimpa i powiem ze troszke nie pasuje mi zapach kapsulek (np zma kaizena ma bardziej neutralny) ale to juz taki drobiazg
. Najlepiej porownaj ilosc tabletek i sklad (zawartosc skladnikow) i sprawdz ktory ma najlepszy stosunek ceny do ilosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Kup sobie lepiej B compleks+zincas+asparginlub magnesium+witc i na to samo wyjdzie a o wiele taniej!Nie spodziewaj sie po zma nie wiadomo czego!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
bubus nieporownuj ZMA samorobke do oryginalnej wersji bo efekt jest nieporownywalny. Efket ktory napewno da sie odczuc to glebszy i wydlozony sen a u niektorych powoduje takze zwiekszenie laknienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie aminokwasy?

Następny temat

kreatyna i gainer

WHEY premium