SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany obojczyk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 468117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 630
Oczywiście jesteśmy pod stałą kontrolą lekarską, przysługuje nam rehabilitacja przez nfz raz do roku i dlatego myślałam o czymś więcej dla syna, jestem z okolic Wrocławia dlatego też szukam czegoś w pobliżu. Słyszałam że w tym szpitalu Orthos mają turnusy rehabilitacyjne, może ktoś z was korzystał lub był w tym szpitalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 630
Niedawno mój syn miał podobny uraz, trochę czytałam na ten temat, podobno jest możliwy powrót do całkowitej sprawności, ale w tym celu po operacji zalecana jest nawet kilkutygodniowa rehabilitacja, my skorzystaliśmy z rehabilitacji w Orthos, także polecam wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Adela01
Niedawno mój syn miał podobny uraz, trochę czytałam na ten temat, podobno jest możliwy powrót do całkowitej sprawności.


jak bez powikłań to jak najbardziej do pełnej sprawności


we Wrocławiu jest sporo dobrych terapeutów i do takiego proponowałbym się wybrać, wymiary mogą podesłać jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 630
Ok, poproszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Adela01
Ok, poproszę


wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Adela01
Ok, poproszę


wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 630
Dziękuje, każda rada jest pomocna :) Teraz ogólnie jestem trochę spokojniejsza, na początku bardzo się zamartwiałam, jak doszło do urazy byłam wręcz przerażona, jak to będzie i co z powrotem do pełnej sprawności ale mamy dobrego lekarza, do tego porządna rehabilitacja i jestem dobrej myśli.


Zmieniony przez - Adela01 w dniu 2017-10-04 07:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co się martwić na zapas , uraz poważny ale też takich jakich wiele przy braku powikłań prawidłowym leczeniu oraz rehabilitacji wszystko powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Dzień dobry, moja sytuacja wygląda następująco: rok temu we wrześniu miałam wypadek na rowerze, po upadku udałam się na SOR, po wykonaniu zdjęcia RTG lekarz nie rozpoznał złamania obojczyka,po około 3 miesiącach od wypadku udałam się na kontrolę do ortopedy, ponieważ odczuwałam nadal ból, okazało się że obojczyk był złamany i że widać delikatny zrost. Po kilku miesiącach udałam się na kolejną kontrolę i okazało się że zrostu nie ma i powstał staw rzekomy. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Przez cały okres nie było stosowane żadne leczenie. Wyjścia są dwa: zostawić jak jest lub poddać się operacji. Czy są na forum osoby, które miały operację stawu rzekomego obojczyka? Z góry dziękuję za pomoc, załączam zdjęcia RTG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
I tutaj jeszcze zdjęcie z dnia wypadku. Ciągle zastanawiam się czy robić operację.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze zdiagnozowaniem

Następny temat

Ból Kłucie w Mostku

WHEY premium