SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany obojczyk a siłownia...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3750
Miałem malutki wypadek a wynikiem tego było "wieloodłamowe złamanie prawego obojczyka" na szczęscie bez przemieszczeń. Dzisiaj pojechałem na umówioną wizyte do przychodni i lekarz ściągnął mi twz gorset (2 dni miałem ósemke ale kupiłem w sklepie medycznym to bo lekarz mi polecił - o wiele wygodniejsze)
Strasznie zjechałem i nabrałem fatu ^^ po jakim czasie mógłbym zacząć ćwiczyć na siłowni , chodzi mi na razie o ćwiczenia o lekkiej intensywności.
Za 2 tygodnie mam sie zgłosić do prześwietlenia. Puki co to prawie nie moge ruszać tą ręką, tylko w zgięciu łokciowym moge swobodnie.
Z góry dziekuje za odpowiedzi

Memento mori

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
takie cos to może tylko lekarz określic

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
co za koles, idz juz jutro moze sie pogorszy moze nie...
nie sprawdzisz to sie nie przekonasz...
lepiej poczekaj te 2 tyg a nie taki napalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3750
nie jestem napalony... chciałem przez ten miesiąc ruszać wogóle ręką , potem ćwiczenia tą reką z ciężarkiem 3kg , chciałem sie dowiedziec mniej wiecej za ile mógłbym ćwiczyć nie chodzi mi o takie obciążenia jak kiedyś. Na klatke np 15-25kg

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Chłopcze!!! Zlamanie wieloodlamowe to nie przelewki a pozatym obojczyka to juz powazne schody! Masz szczescie ze nie bylo przemieszczen odlamow. nad i pod obojczykiem biegna bardzo duzo naczynia, wiec domysl sie co Ci grozilo. Narazie ta kosc musi sie dobrze zrosnac, a zrost odpowiednio przystosowac. Jedyne co moge Ci poradzic to narazie silownie omijaj, najpierw fizykoterapia, megnetronik na obojczyk by jak najlepiej wzmocnic zrost- jest to najlepszy zabieg, a pozatym cwiczenia bierne i czynne na obrecz barkowa, a co do silowni i cwiczen z obciazeniami to mysle ze 2 3 miesiace, ale najpierw zaczniesz od samej sztangi a najlepiej to moze pompek, by miesnie stopniowo wracaly do formy i utrwalaly swoje przyczepy! Bo wtedy mozesz bardzo szybko nabawic sie innej konuzji.
Pozdrawiam i doradzam powsciagliwosc

Międzynarodowa Federacja Modern Ju- Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3750
dobrze juz wszystko wiem, temat był założony ponad 2 miesiące temu... zaczne lajtowo ćwiczyć od lutego.
Dziękuje za odpowiedzi
1

Memento mori

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blade dłonie

Następny temat

Lejkowata klatka piersiowa

WHEY premium