SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yogi [DT] - Czyli A6W, dieta i bieganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
w domu też możesz zrobić dobry trening

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Gats2
Z ciekawości: jak długo masz zamiar prowadzić dziennik? Miałeś go zamknąć po skończeniu A6W? Co teraz, kiedy zmieniłeś trening?


Ojj ten dziennik, który jest nastawiony na mój brzuch to do osiągnięcia kaloryfera too bedziecie jeszcze dłuuugo się ze mną męczyć ; ) Nie miałem go zamykać po A6W. Jadę dalej i w nie dalekiej przyszłości nowy trening i nowe cele ; >

dawid099
w domu też możesz zrobić dobry trening


Dasz przykład?



Dzień 17

Trening

-ABS 8 Minute


Dzisiaj cały dzień byłem zabiegany, zdążyłem zrobić tylko jedną seryjkę ABS ; ( Powiem Wam, że po ćwiczeniu ABS lepiej widać wszystkie mięśnie niż po A6W ;> albo po prostu mi się zdaje : ))

Jak wiadomo dzisiaj tłusty czwartek no i dieta była gdzieś do południa :< potem musiałem coś przegryźć i spadać :> Wróciłem po 21.00 i jeszcze nauka to = się mało czaasu : < Zjedzone gdzieś 15 pączków :D więc luz :> nie jest źle hahahahahaha :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
dział trening w domowych warunkach

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dzień 18

Trening

-ABS 8 Minute

-Bieganie 40 min. (spalone 220kc)


Dzisiaj lajtowo przebiegł trening ; > Jutro zamierzam rano wstać i przebiec sobie na świeżym powietrzu ; )) + 2 ABS .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dzień 19

Trening

-ABS 8 Minute

-Bieganie 40 min. (spalone 210kc)


; ))) zastanawia mnie jedno :D czy dam radę do wakacji :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
A kto Ci każe codziennie biegać i ćwiczyć brzuch? Zacznij robić tak jak Ci ludzie radzą: dieta masowa, trening domatora 3 razy w tyg, ABS 3 razy w tyg, 2 razy interwały na przykład i jedziesz. nabierasz masy mięśniowej przy minimalnym zatłuszczeniu. A interwały jako krótsze i bardziej intensywne, nie będą tak nużyć jak biegi po 40 min;) Ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dzień 20

Trening

-ABS 8 Minute


Też tak myślę nad planem treningowym w domowych warunkach ; ) Efekty jako takie będą może i da to jakiś początek na plan treningowy z siłownią w nie dalekiej przyszłości ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Na pewno trening domatora ułatwi ci budowę brzucha, i spowoduję że nie będziesz miał mocnych dysproporcji między brzuchem a plecami(co jest ważne).
Pomyśl nad treningiem domatora, może uda ci się wykombinować drążek, poręcze, ewentualnie jakieś hantle domowej roboty czy też kupić używane tanio. Naprawdę warto uwierz
Pozdro

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dzień 21

Trening

Wolne



Dzień 22

Trening

-ABS 8 Minute

-Bieg 40 minut (spalone 180kc)

Po zrobieniu sobie małej przerwy, dzisiaj robiąc ABS bolały mnie tak mięśnie, że myślałem, że nie dokończe tego treningu ; ) To było to !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Zapytam standardowo: dietka trzymana? Może czas zacząć jeść z dodatnim bilansem?;)
Ćwiczyłeś już tak w ogóle z ciężarami, np hantle?

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-02-21 21:51:40

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+Trening siłowy - redukcja

Następny temat

Masa mięśniowa i rzeźba

WHEY premium