SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yogi [DT] - Czyli A6W, dieta i bieganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Witam Was wszystkich ! Pierwszy raz zakładam DT :D Pomyślałem, że to będzie dobre rozwiązanie, żeby zobaczyć postępy + motywacja. Cały ten trening trwa już 7 dni. Efekty małe są.

Informacje o mnie :
Wiek : 16 lat
Wzrost : 178 cm
Waga : 67
Cel : Znaczna poprawa brzuszka. Może jakieś małe zarysy?

24.01.2012 - Przed rozpoczęciem całego treningu
http://img810.imageshack.us/img810/7950/24012012z.jpg

Trening :
- A6W (Na razie około 20 minut.)
Aktualnie: 7 dzień (3 serie po 8 powtórzeń)

-Bieganie na stacjonarnym urządzeniu ; )
(1h okolo 190/230 kc) zależy od szybkości


Dieta :
Śniadanie: Pieczywo czarne z nabiałem
Obiad: Zależy, ryba, jajka, udko, warzywa z ziemniakami
Kolacja przed 19: Pieczywo lub coś innego

W ciągu dnia oczywiście jakieś warzywka lub owoce ; )

Nie potrzebuje jakiejś wyliczanej diety dokładnej :D Po prostu ograniczyłem wszystko do minimum. :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Nie, nie dzisiaj nie przebiegałem : ) Tak pytam :P Na luzie przebiegam te 3km bez większego zmęczenia ; ) No na luzie robiłem ; P

w spince to:
klata: 106
udo: 55
bajcpes: 35

Zmieniony przez - Adisken w dniu 2012-03-14 21:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Ograniczenie wszystkiego do minimum nie spowoduje, że stracisz brzuch. Pozbawiając organizm cennych skladników odżywczych przy wzmożonym wysiłku, popalisz tylko mięśnie. No i nie rozumiem, po co ta redukcja, posturę masz ok, ale to i tak niedowaga. Moja rada: po dietę do działu odżywianie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ograniczenie składników pokarmowych nie spowoduje popalenia mięśni, a spowolnienie metabolizmu. Innymi słowy, organizm uzna za normalny stan deficytu kalorycznego i będzie funkcjonował na 1200 kaloriach dokładnie jak na 2000 tysiącach. Zmniejszy Ci się zapotrzebowanie energetyczne i jedynym sposobem dalszej redukcji będzie jedzenie naprawdę mikroskopijnych porcji. Oczywiście jest to ok, jeżeli celujemy w wygląd ludzi z afrykańskiej wioski która od kilka lat boryka się z głodem.

A6W nie jest dobrym pomysłem, bo prowadzi do przeciążenia odcinka lędźwiowego.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-01-31 00:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dzień 1 (8 dzień A6W)

Trening

-A6W
8 Dzień (3 serie po 8 powtórzeń) około 20 minut +/-

-Bieganie
1h (spalone 250kc)


Dieta:
-Śniadanie - 2 kromki chleba czarnego + serek topiony

-Obiad: - zupa ogórkowa

-Kolacja - Kromka chleba + jabłko

Zdjęcia:
27.01.2012
http://desmond.imageshack.us/Himg689/scaled.php?server=689&filename=27012012e.jpg&res=medium
31.01.2012
http://desmond.imageshack.us/Himg96/scaled.php?server=96&filename=31122012.jpg&res=medium
Zdjęcia z rana ; ) Będę dodawał do tydzień, żeby zobaczyć różnicę ; )

Pozdrawiam ; )

Zmieniony przez - Adisken w dniu 2012-01-31 17:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Dieta do dupy.
Przed rozpoczęciem treningów, brzuch wyglądał lepiej

Zacznij ćwiczyć całe ciało.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
popracuj nad dietą. będę wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dieta 1000 kalorii

ŚNIADANIE:
- 1 bułka pełnoziarnista z margaryną, - 2 cienkie plasterki wędliny drobiowej, - kilka plasterków świeżego ogórka, - herbata lub kawa bez cukru
DRUGIE ŚNIADANIE:
- 1 jabłko
OBIAD:
- 10 dag piersi kurczaka uduszonej na oliwie z warzywami, - 1/2 szklanki ryżu ugotowanego na sypko
PODWIECZOREK:
2 biszkopty
KOLACJA:
sałatka z tuńczyka (120 g tuńczyka w sosie własnym wymieszaj z 2 łyżkami kukurydzy i 2 łyżkami gotowanego ryżu, dopraw do smaku solą i pieprzem), 1 szklanka soku owocowego

Czy taka dieta 1000 kc starczy? Oczywiście mam na 6 dni (żeby nie była monotonia)

Zmieniony przez - Adisken w dniu 2012-01-31 23:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Po co bawisz się w diety rodem z Pani domu? Zastanów się: A6W jest treningiem budującym mięśnie brzucha, budulcem mięśni jest białko. Jakie mięśnie zbudujesz ze 100 g kuraka, tuńczyka, którego notabene nie powinno się jeść częściej niż kilka razy w tyg i z 2 plastrów wędliny? Kiedy byłem w Twoim wieku fakt, jadłem pewnie niewiele więcej, tyle że miałem kłopoty z apetytem i nie za ciekawie wyglądało ze zdrowiem.

Chcesz powiedzieć, że jedząc 1000 kcal, czujesz się dobrze fizycznie i psychicznie, jesteś w stanie funkcjonować? Podsumowując: Nie baw się w jakieś dziwaczne diety. Ułóż sobie bilans na zero, uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne i biegaj kilka razy w tyg, nie codziennie. Chodź ja na Twoim miejscu bym solidnie masował, a nie bawił się w ,,rzeźbę" jak anorektyk;)
Ps. Jak zakwasy po codziennej A6W, dasz radę się schylać?

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-01-31 23:37:12

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-01-31 23:39:32

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Dietę dodałem pierwszą lepszą, żeby się odczepili od niej :D Każdego dnia jem coś innego, staram jeść jakieś zdrowe jedzenie. Spokojnie cały dzień chodzę najedzony (nie głoduje), jestem pełen energii do ćwiczeń itp. Czemu kilka razy w tyg a nie codziennie? Ćwiczyć na masę? Nie mam dostępu do żadnej siłowni ; ) a co do anorekcji ? przecież ja mam tkankę tłuszczową i to bardzo dużą, muszę schudnąć do 63kg maks. żeby było widac efekty, potem pomyśle nad zakupem sprzętu i przybiorę masy z ćw. abs ; )

Nie mam żadnych zakwasów, zawsze prowadziłem aktywne życie i mam co nie co umięśnione ; )

Zmieniony przez - Adisken w dniu 2012-01-31 23:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Co do Twojego sposobu: jak czytam tematy ludzi szczupłych jak Ty, też pragnących schudnąć, radzi im się, by dobili (przy Twoim wzroście) do jakichś 80 kg a dopiero potem redukowali. No i na zdjęciach ta Twoja tkanka nie jest straszna, nie masz brzucha, obwisłej klaty itd Ale niech wypowiedzą się specjaliści, ja tam mam fioła na punkcie masowania.

Od siebie dodam: zobacz jak dziennik prowadzi taki Hubert, Adzik czy inni z działu dla początkujących. Ubarwiaj te suche wpisy, pisz, jakie ćwiczenia robiłeś, jak się po nich czułeś, jak się mobilizujesz przed treningiem itd. jakie były inne Twoje formy aktywności fizycznej poza własnym treningiem. Nie wiem jak inni, ale ja lubię czytać o takich rzeczach, przeglądanie dzienników nie jest wtedy nudne

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-01-31 23:54:31

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
Pozwólcie, że do oceny pokaże zdj z boku ; )

http://desmond.imageshack.us/Himg846/scaled.php?server=846&filename=311220122.jpg&res=medium

Trocheeee jest ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+Trening siłowy - redukcja

Następny temat

Masa mięśniowa i rzeźba

WHEY premium