SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yogi [DT] - Czyli A6W, dieta i bieganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Zmartwie cię, nie odsłonisz kaloryfera, dlaczego? Bo go nie masz.

Żeby odsłaniać mięśnie trzeba je pierw mieć, patrząc na zdjęcie z 7 dnia to jeszcze jako tako wyglądałeś, ale dzień 14 to już tragedia.

Z czego ty człowieku chcesz redukować?

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-02-15 21:44:31

A i powodzenia przy 1,5 minutowym sprincie

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-02-15 21:45:04

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
dawid099
Zmartwie cię, nie odsłonisz kaloryfera, dlaczego? Bo go nie masz.


Podaj mi proszę cytat gdzie pisze, że mam kaloryfer i muszę go odsłonić..

dawid099
Żeby odsłaniać mięśnie trzeba je pierw mieć, patrząc na zdjęcie z 7 dnia to jeszcze jako tako wyglądałeś, ale dzień 14 to już tragedia.


Powtarzasz się... I jeżeli chciałbyś wiedzieć to są efekty ; ) i to duże z dnia 7 a 22 ; > a jeżeli nie ogarniasz pojęć dobre naświetlenie obiektu no cóż.. wszystko bedzie wyglądało przy dobrym świetle bosko, tu chodzi o efekty realne ; )

dawid099
Z czego ty człowieku chcesz redukować?


Nie powtarzaj się po innych bo to bez sensu.. Po pierwsze: To ja będę decydował. Po drugie: Nie patrz na posty początkowe tylko na aktualne i zobacz, że nic nie pisze o redukcji ; > chyba że piszę o usunięciu tego fatu z brzucha..

dawid099
A i powodzenia przy 1,5 minutowym sprincie


No i co to niby ma znaczyć, że nie dam rady? śmieszny chyba jesteś.. mam lepsze wyniki ; > tą tabelkę lajtowo zaczął bym lecz nie zacznę bo mam inną :>


I po ostatnie.. Komentarze, komentarzami ale se nie pozwalaj za dużo bo wszystko ma swoj granice a to Twój drugi komentarz o podobnym tekście no cóż, lubisz kopiować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Adisken
dawid099
Zmartwie cię, nie odsłonisz kaloryfera, dlaczego? Bo go nie masz.


Podaj mi proszę cytat gdzie pisze, że mam kaloryfer i muszę go odsłonić..

"Czytając też zrozumiałem, że "przepis" na kaloryfer to gdzieś 70 % dieta, potem aeroby no i ćwiczenia na brzuch i chyba do tego ABS starczy ; ) Zaczynam też biegać w sposób HIIT."

dawid099
Żeby odsłaniać mięśnie trzeba je pierw mieć, patrząc na zdjęcie z 7 dnia to jeszcze jako tako wyglądałeś, ale dzień 14 to już tragedia.


Powtarzasz się... I jeżeli chciałbyś wiedzieć to są efekty ; ) i to duże z dnia 7 a 22 ; > a jeżeli nie ogarniasz pojęć dobre naświetlenie obiektu no cóż.. wszystko bedzie wyglądało przy dobrym świetle bosko, tu chodzi o efekty realne ; )

efekty w którą stronę? przytyłeś, schudłeś?

dawid099
Z czego ty człowieku chcesz redukować?


Nie powtarzaj się po innych bo to bez sensu.. Po pierwsze: To ja będę decydował. Po drugie: Nie patrz na posty początkowe tylko na aktualne i zobacz, że nic nie pisze o redukcji ; > chyba że piszę o usunięciu tego fatu z brzucha..

nic nie pisze o redukcji ; > chyba że piszę o usunięciu tego fatu z brzucha.. yyy? jakaś różnica?

dawid099
A i powodzenia przy 1,5 minutowym sprincie


No i co to niby ma znaczyć, że nie dam rady? śmieszny chyba jesteś.. mam lepsze wyniki ; > tą tabelkę lajtowo zaczął bym lecz nie zacznę bo mam inną :>

na sprint 1,5 minutowy to trzeba mieć w cholere mocną sprawność beztlenową, a szczególnie w przypadku treningu HIIT, w innym wypadku to nie jest sprint tylko szybki bieg. HIIT dzieli się na "cykle" minutowe

I po ostatnie.. Komentarze, komentarzami ale se nie pozwalaj za dużo bo wszystko ma swoj granice a to Twój drugi komentarz o podobnym tekście no cóż, lubisz kopiować..

ludzie mówią a nic nie dociera, więc...?


Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-02-15 22:33:33

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
dawid099
"Czytając też zrozumiałem, że "przepis" na kaloryfer to gdzieś 70 % dieta, potem aeroby no i ćwiczenia na brzuch i chyba do tego ABS starczy ; ) Zaczynam też biegać w sposób HIIT."


No i gdzie w tym zdaniu masz, że posiadam? napisałem, wyczytany przepis? Albo może się mylę??

dawid099
efekty w którą stronę? przytyłeś, schudłeś?


Nie przytyłem, może schudłem 1 kg .. Ale mi chodzi o rozwój mięśni brzucha.

dawid099
nic nie pisze o redukcji ; > chyba że piszę o usunięciu tego fatu z brzucha.. yyy? jakaś różnica?


No to co się czepiacie tej redukcji ? Na pewno nie jestem chudy ..

dawid099
na sprint 1,5 minutowy to trzeba mieć w cholere mocną sprawność beztlenową, a szczególnie w przypadku treningu HIIT, w innym wypadku to nie jest sprint tylko szybki bieg. HIIT dzieli się na "cykle" minutowe


O widzisz? Kiedyś biegałem na sprinta.. Tak to był sprint, nie szybki bieg.

dawid099
ludzie mówią a nic nie dociera, więc...?


Pozwól się uczyć na własnych błędach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
co do rozwijania to aeroby to już są na odsłonięcie, no ale pierw trzeba zbudować
rozwój mięśni brzucha to nic innego jak przybranie masy na tych mięśniach
nawet bez siłowni można ćwiczyć całe ciało, domator się kłania

redukcja <=> spalenie tłuszczu z brzucha
masz orientacyjnie 10-15kg niedowagi <=> tak jesteś chudy (wydaje ci się że nie jesteś bo nie masz mięśnia)

ok, zrób porządnego hiita 1,5/1,5 to pogadamy

po to są cudze błędy by ich nie popełniać, no ale doświadczenie też jest ważne, dajemy tylko dobre rady

i weź się porządnie za michę

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-02-15 22:46:19

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
.
masz orientacyjnie 10-15kg niedowagi <=> tak jesteś chudy


Weź mnie nie rozśmieszaj normalnie.. 10-15 kg to warzyłbym z 85kg - 80kg.. I chodzi mi oczywiście o normalna masę tłuszczową a nie o mięśniową bo to zmienia postać rzeczy. Dzięki za rady, w tym ostatnim poście, dostosuje się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
właśnie mówiąc niedowaga mam na myśli że brakuje ci 10-15 kg mięśni, przy tym wzroście by było ok z 75-80kg ważyć (a nie 80-85 jak pisałeś)

wydaje ci się że jesteś chudy bo brakuje ci szerokości pleców i barków co optycznie "powęża" talię

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1730
dawid099
10-15 kg mięśni


No masować, masować to ja będę :D ale jak pisałem muszę poczekać na siłownię ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Z ciekawości: jak długo poprowadzisz dziennik? Miałeś zamiar go zamknąć z chwilą ukończenia A6w? Co w przypadku zmiany treningu?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Z ciekawości: jak długo masz zamiar prowadzić dziennik? Miałeś go zamknąć po skończeniu A6W? Co teraz, kiedy zmieniłeś trening?

Sorry za podwójnego posta, myślałem, że mi nie wysłało poprzedniego

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-02-16 04:10:00

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+Trening siłowy - redukcja

Następny temat

Masa mięśniowa i rzeźba

WHEY premium