SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
mam 20 lat...3 lata stażu treningowego, 93 kg wagi, 185 wzrostu...Za sobą jakieś 5-6 cyklów kreatynowych, ostatni jakieś miesiąc temu...zostało mi jeszcze 250 g kreatyny z poprzedniego cyklu (olimp mono) i teraz myśle nad jakimś porządnym cyklu...od dwóch miechów biore regularnie hmb trca 5g dziennie i zma apteczne, kontynuować tą suplemnetacje chce min do sierpnia...od kwietnia chce ruszyć z jakimś fajnym cyklem, zastanawiam się nad xpandem i nitrobolonem...nitrobolon podobno daje dobrą pompe zaś xpand ma lepszy skład, tak wyczytałem...ale czy jesli teraz wezme coś tego typu to już później mono mnie nie poklepie za bardzo a zawsze nei bede mial kasy na takie staki...mam ok 210 zł na ten cel...



Ps:diete mam...czym sie różni xpand zwykły od tego z dopiskiem energized ?

Zmieniony przez - Metkinson w dniu 2007-03-12 09:16:26

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
możesz brać po całej saszetce będzie jeszcze grubiej po prostu brałem pod uwagę koszty, mówiłeś , że masz 210 zł więc 2 xpandy ledwo się w tym mieszczą a gdzie tu jeszcze nitrox,a nitrox jak już to tylko przed treningiem bierz - po treningu w zupełności wystarczy porcja xpanda.Zaufaj sprawdzonej mieszance no bostera i stacku nie wywalaj kasy na dwa stacki, jeszcze przyjdzie na takie połączenie pora.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
ale czy jesli teraz wezme coś tego typu to już później mono mnie nie poklepie za bardzo

Oczywiście, że monohydrat "poklepie". Dlaczego miałby nie?

czym sie różni xpand zwykły od tego z dopiskiem energized ?

Wystarczy spojrzeć na skład. Ma formułę pobudzającą m.in. zawiera kofeinę.

Co do stacka, jaki nie kupisz będzie dobrze. Tu nie da się za bardzo powiedzieć, który jest lepszy. Na każdego co innego najlepiej działa.

BTW: Jak tam odczuwasz działanie HMB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
narzie nie bardzo....ostatnio jak brałem to dopiero po 3 miesiacach poczułem i własnei wtedy skonczyła mi sie puszka i kasa...wtedy włąsnie odczułem też brak tego supla

na cykl potrzebuje 2 puchy xpanda tak ????????

Zmieniony przez - Metkinson w dniu 2007-03-12 09:55:56

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
2 puchy na pelny ok. 50dniowy cykl (2 porcje dziennie)
ale 1 puszka na ok.5tygodniowy cykl (2 porcje w dzien treningowy, 1 porcja w dzien NT ) wystarczy i również , można na tym zrobić dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
hmmm to teraz ostatnie pytanie.
co lepsze nitrobolon + xpand czy 2 xpandy...jesli chodzi o kase to na to samo wyjdzie :)

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
olej nitrobolon jest mało wydajny i musisz kombinować z dawkowaniem, nigdy się nie dowiesz jaka dawka będzie dla Ciebie odpowiednia chyba, że wydasz całe 200 zł na sam nitrobolon i będziesz jadł troszkę więcej niż maxymalna dawka. Podsumowując nitrobolon = brak ekonomii i wydajności. Zdecydowanie weź Xpand x 2! do tego jeśli masz troszkę jeszcze kasy zarzuć 15 saszetek nitrox firmy M.i mieszaj tylko pół saszetki tylko przed treningiem z xpandem, wtedy podkręcisz xpanda o:

1. alfa ketoroglutaran argininy (AAKG) – z 3g do 8,5g
2. jabłczan kreatyny z 4g do 4,7g
3. tauryna z 2g do 4g

plus oczywiście dorzucisz wiele innych składników których nie ma xpand a które wzmocnią tego stacka i zrobisz z xpanda coś na miarę xpand + nitrobolon. Jestem aktualnie na takim połączeniu i mam za sobą 4 cykle krety, to co teraz czuje przechodzi ludzkie pojęcie, realizuje treningi o których nigdy nie śniłem, wszystko idzie na + już zapomniałem jak wyglądałem przed cyklem, bo po treningach nic nie spada, a kumple mówią że rosne w oczach i napewno się kłuje!

A o mono zapomnij, przy takiej liczbie cykli oddawanie hołdu wciąż dla mono to przesada, dodawaj mono w małej ilości do cykli na stackach, ale samego mono już nie bierz, ileż można się zalewać wodą i wysikiwać ją? mono jest już nieekonomiczne na tak dużą ilość cykli i mało zdrowe. Z reguły nie poleca się stacków osobom, które nie zaliczyły minimum 2 cykli mono, ale robi się tak tylko dlatego, że jak zaczną od stacków to potem mono już nie odczują tak jak powinni! zadziałać zadziała dla mięśni, ale w mniemaniu pompy i efektów dla takiego kogoś będzie to po prostu nie to! Dlatego profilaktycznie nie wolno zaczynać od stacków, ale ty możesz już śmiało pożegnać się z mono. pozdrawiam

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
sory za błąd 1. alfa ketoroglutaran argininy (AAKG) - z 3g do 5,5g ósemka się wkradła

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
biorac 2 rozne stacki naraz do konca nie wiesz co lepiej 'kopnie' chyba,ze bedziesz brał najpierw jeden, potem drugi (ale to tez nei bedzie zbyt dobre przy podsumowaniu, poneiwaz po pierwszym stacku mozesz sie dopiero na dobre 'rokzrecic')

dlatego osobiscie polecam jeden stack na cykl (1 lub 2opak.) ew, mozesz dorzucic jako NO-booster przed treningiem jak kolega wyzej wspomnial moze to byc np. .nitrox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
jesli masz 210 zł to juz znajdziesz duzo fajnych stakow

Najkorzystniej cenowo teraz wyjdzie xpand

Jesli chodzi o jakosc to wole np.swole z Syntraxa.
Cena teraz spadla z 176 zł na 152 zł wiec jest juz ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
w sprawie tego nitroxu to tylko pół szaszetki ? a może całą ? np pół przed i pół po ? bo dołożyć moge jeszcze te 30 zł i kupić wieksze opakowanie, to już mi różnicy nie robi jeśli oproawi to efekty takiego cyklu

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym brał xp i nitroII -> czyli wersje w proszku, albo samo nitroII dwie puchy, osobiscie bylem bardziej zadowolony z nitrobolonuII niż z xp, aczkolwiek to moje osobiste zdanie. cxo do mono - wolę od jablczanów czy krealkalynów zdecydowanie, przyznam też że po trzech cyklach na stackach wrociłem z obawą do monohydratu i z efektów byłem na tylke zadowolony, że z pewnoscią użyję do kolejnego cyklu (zapewne bedzie to NO-booster + mono, ewentualnie stack + mono). co jak co, ale nie mozna powiedziec by monowodzian był nieekonomicznym rozwiązaniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie spalacze?

Następny temat

TMC Mega Caps - Doradzcie

WHEY premium