SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X PUMP + Kreatyna cm3? Bezpieczeństwo!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Panowie jest problem, poprosiłem ojca, żeby zamówił mi CZYSTĄ kreatynę z PEAK, ponieważ jego kumpel z pracy ma zniżki. Okazało się że poszli na całość i zamówili mi ten produkt:
https://sklep.sfd.pl/Peak_X_pump-opis2522.html

I teraz pytania:
1.Połączyć ten suplement z kreatyną (jabłczanem) który już mam w domu w jednym cyklu? Będę stosował tak jak na opakowaniu, 45g przed treningiem. Tam też jest kreatyna, a przesada jest gorsza niż niedosyt. Więc jak? Dodam, że mam tą kreatynę (jabłczan) cm3 TREC. Więc łączyć jakoś czy nie?
2.Czy ze względu na swój wiek dać mniejsze dawki?
(Dane w profilu aktualne)
BEZPIECZEŃSTWO ponad mięśniami!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jak nie dokupisz to musisz brac x-pumpa tez w dni nie treningowe zeby miec nieprzerwany ciag z kreatyna .. nie mozesz jej dostarczac tylko w wybrane dni ... wiec albo dokupisz inna forme kreaatyny albo musisz brac x-pumpa naczczo rowniez w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
stosuj sam X-PUM przez 6 tyg następnie zrób 4 tyg przerwy i weź cm3

nic Tobie nie bedzie, zacznij od polowy dawki jak bedzie słabo wez cala porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1588
Nie zaszkodzi tego połaczyc.
CM3 4 tabsy rano
Xpump porcja przed treningiem

10g kreatyny w zupelnosci wystarczy, chyba ze wazysz 100kg to moze i wiecej by sie przydalo, ale to zostawiam bardziej doswiadczonym zawodnikowm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Znając życie zadziała placebo i będę myślał, że jest super biorąc połowę dawki :D Mam nadziej, że nic mi się nie stanie jak odważę się na całą. Założenie było takie, by kupić monohydrat kreatyny i zrobić jeden cykl z tą kreatyną cm3, ponieważ cm3 mam za mało. Tylko 90 kaps. Jednak kupili mi co innego, chyba że mogę zrobić tak jak piszesz i zrobić malutki cyklik (po tych 4 tygodniach) na kreatynie 90 kaps. czy powinienem dokupić po zakończeniu X-PUMP?
2. Czy biorąc 6 tygodni, wykorzystam cały X-Pump?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
na Twoim poziomie zaawansowania starczy sam X-Pump, cm3 zostaw na następny cykl. pozwoli Tobie to wydłużyć suplementacje co idzie za tym większe i trwalsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Rozumiem. Nie zależy mi a nawet nie chce szybkich efektów . Nigdzie mi się nie spieszy. Tylko czy ten cm3 90kaps wystarczy na jeden, osobny cykl? Czy powinienem dokupić?

Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2010-12-16 19:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
tego Tobie nie powiem nie znam dawkowania produktów TRECa zapytaj sie Jabiego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
nie styknie, 300 na cykl minimum. jeden kaps ma 1,25g kreatyny.

ja bym zrobil z tego jeden ladny cykl

DT przed treningiem X pump, po treningu 4 cm3
DNT rano 4 cm3

i tak 6-8 tygodni i masz fajny cyklon

ewentualnie zamiast cm3(sprzedaj/zamien sie) bo masz malo kup jedna puche hyperfusion i dawaj 6 na porcje zamiast 4 cm3 i bedziesz mial na pelny cykl, bo 90 to troche malo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Dziękuję Wam bardzo :)
To robię tak:
DT:
Przed Treningiem
X Pump (Jak myślicie walnąc porcje 45, czy ze względu na to, że to mój pierwszy kontakt z kreatyną i takimi specyfikami dać mniejszą?)
Po Treningu:
4 tabsy cm3.

DNT:
Rano:
4 tabsy cm3.

I taki cykl będzie trwał 6-8 tygodni, cm3 mi się skończy szybciej, więc dociągne na X-PUMPIE do 6-8 tygodni, fajnie by było jakby w tym przedziale (6-8) X Pump się skończył, jeśli nie, to zostanie na następny cykl trochę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nawet nie wiedzialem ze w dwoch miejscach powstal ten sam problem ja odpowiedzialem w innym temacie jak bedziesz mial jeszcze pytania to pisz w jednym to postaram sie podpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Bardzo dziękuję i przepraszam za powielenie tego samego tematu.
Zacznę od połowy porcji sugerowanej.
1. Jak to rozpoznam, że jest to za mała porcja?
2. W DT wychodzi mi (zakładając 45g X-PUMP):
Przed Treningiem 45g X-PUMP (5g kreatyny)
Po Treningu 4 tabsy cm3 (4x1.25 = 5g)
= 10g kreatyny/dzień
DNT:
4 tabsy cm3 (5g kreatyny dziennie)

Tak będę jechał 6 tygodni. Później przerwa i będę myślał co dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK TV Julien Albrecht Decembre 2010

Następny temat

NOWY ZAWODNIK W HI TEC/PEAK TEAM

WHEY premium