SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X PUMP, a wiek:)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Witam
Pisałem już kiedyś w tej sprawie, lecz chce się upewnić. Dostałem od rodziców, dość mocny steak treningowy, mam 16 lat X-PUMP.
Jest napisane jak byk NICHT FOR JUGENDLICHEN. Próbowałem sprzedać na allegro, lecz się nie udało. Czy dobrym rozwiązaniem będzie robić połowę porcji, tak dla bezpieczeństwa? Jest tam kreatyna, ostatni cykl skończyłem 15 lutego. Czy jeśli będę brał X PUMPA, to musze komponować cały cykl kreatynowy? Tej kreatyny jest tam mało, szczególnie jeśli chciałbym brać połowę porcji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli bedziesz bral polowe dawki to starczy na dwie suplementacje podziel na dwa rowne cykle i zastosuj je z przerwa taka jak dlugi bedzie cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Fajnych masz rodziców , w tym wieku takimi rzeczami się bawić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
OK, ale co robić, bo już 2 miesiące już w szafce lezy i boje się tknąć :D. Przyrzekłem sobie, że moją jedyną suplementacją będą witaminy, białko dla uzupełnienia, kreatyna cyklowo, a tutaj rodzice taki zakazany owoc sprawili ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
ja bym na twoim miejscu zrobil na tym caly cykl, na porcje mix kreatyn 5g wiec nie tak malo, pol procji brac bez sensu. Dobry suplement, w skladzie niema nic "nadzwyczajnego" spokojnie bym go polaczyl z kreta i zrobil dobry cykl. Suplement jest w miare lajtowy wiec bez obaw. (najlepiej jednak jakbys wzucil cala ankiete, rozklad btw, ale ze brales juz krete to mysle ze jakies pojecie o tym masz)
dt:
kreatyna na czczo 5g
przed trn porcja xpumpa
dnt:
na czczo 5g krety
popoludni ew tez 5g krety
ps:cykl zacznij za tyle tyg ile trwal cykl.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Przepraszam, powinienem wrzucić od razu.

Cześć, jestem tu nowy i nie wiem czy tu powinienem wrzucać moją ankiete, jeżeli nie tu - przepraszam. Wypełniłem ankiete i chciałbym prosić o fachową radę i pomoc. Jakie mam kupić odżywki żeby być "Szerszy" itd bo teraz jestem chudy. Proszę o pomoc.

1 .WIEK: 16/17 lat
2 .WAGA: 72 kg
3 .WZROST:173 cm
5 .STAZ NA SILOWNI: ~ok 2 lata
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Delikatna masa, nigdzie mi się nie spieszy.
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna cm3, WPC.
11 . Czy masz dietę?: Dieta:

Przez ogromny szmat czasu trzymałem ją OGROMNIE. Skrupulatne rozpiski w dzienniku, wszystko wyliczone, rzadko wpadki. Dopiero około miesiąc temu wyluzowałem, nie licze tak bardzo, pojęcie o dietetyce mam wystarczające, by prowadzić taki styl życia, nie szalej, nie działam na przeciw organizmowi (np. MUSISZ TO ZJEŚĆ), a tak było. Staram się odżywiać wg. określonych zasad, tylko nie wariuje na tym punkcie, Doszedłem do takiego wniosku uświadamiając sobie, że nie ma to sensu - nie wiąże przyszlości z siłownią. Są ważniejsze wartości w życiu. Na masie jem dużo i zdrowo (kontrola wagi ok. co miesiąc, pomiary talii). Także teraz wyliczonej diety BTW nie trzymam, staram się jedynie by mieć białko na określonym poziomie. Ale orientacyjnie jest to około
WW : 5.5
T : 1.5
B : 2.8 (z roślinnym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Ja bym na twoim miejscu szamał
co do diety mam podobne podobne zdanie (na punkcie trenowania bb amatorsko oczywiście).
ps:fajny dziennik
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
skopiowałem ankietę razem z początkiem wypowiedzi jakiegoś kolesia. Czyli to przed ankietą jest nie moje

koksmox, cieszę się, że inni ludzie myślą podobnie

Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2011-03-07 22:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Domyśliłem się
widzę ze rodzice dbają o Cb... żeby mi mamuśka takie "cuksy" kupiła, zaraz jej ten temat pokaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Skodzio spokojnie byś na tym cykl zrobił a poza tym X-pump to nie Mezomorph ani Jack3d wtedy jakby ci to rodzice kupili to bym się raczej zastanowił czy nie poczekać zrób na tym produkcie jeden cykl dokup białka i witaminy i jazda a no i zdaj relacje jak ci poszło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
co do suplementu sciezko powiedzeic ... za duzo w swojej suplementacji pewnie nie miales.. wiec nie wiadomo jak zadziala... moze zbyt mocno "trzepac".. ale jak juz masz sie zdecydowac to napewno zacznij od polowy dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Tak zrobię, czy bardzo wymaganie jest żebym zrobił od razu cały cykl? Nie mogę sobie brac po połowę dawki przez jakiś okres czasu i zrobić przerwę? Bo obecnie z kasą krucho.

Dziękuję za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alexey Lesukov Arnold Classics Amateur

Następny temat

HI TEC NUTRITION/PEAK TEAM Tomasz Bobrowski

WHEY premium