SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XV Ustawka Treningowa SFD + Mikołajkowy Event w SFD Łódź - foty 15 str.!!

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 26
43. Paweł Szadkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Wrzuciłem też do 1 posta - na sam początek, zbiórkę w sklepie będziemy robić jak w poprzednim roku trochę dłużej ale jeżeli ktoś z Was przyjezdnych, chciałby ją wesprzeć, to przyda Wam się na pewno info z poniższej grafiki. Wspieramy jak na poprzedniej zbiórce Fundację Gajusz - https://gajusz.org.pl/ , która zajmuje się najmłodszymi niechcianymi / umierającymi dzieciaczkami...oraz także DDMD w Łodzi http://www.domdlamalucha.info/ , gdzie przebywają również trochę starsze dzieci. Zrobiłem wcześniej wywiad + opierałem się na tym, co zbieraliśmy dwukrotnie na poprzednich zbiórkach i tym samym jestem pewny, że jakakolwiek rzecz z poniższej listy - na pewno się IM wszystkim przyda. Niech to będzie chociaż jedna przywieziona przez każdego ,a zbierze nam się na pewno niezła 'paczka'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
44. Ewelina Niewiadomska
45. Darek Mazur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
46. Dominik Gosiński
47. Mariusz Mikołajczyk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Przed chwilą otrzymałem specjalnego maila od Fundacji Gajusz i stawiam to sobie jako priorytet naszej zbiórki.

"Panie Jakubie,
Wyprawka do Pałacu, to w większości stałe potrzeby dzieci, te z hospicjum z racji swojego stanu nie mogą wyrazić marzeń natomiast może również ich potrzeby mógłby Pan zakomunikować - bardziej osobowo już pod zbiórkę mikołajową?

Mieszkańcy Pałacu na dzień dzisiejszy:
Asia lat 6, pampersy rozmiar M1, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne
Piotr lat 5 pampersy rozmiar XS, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne, magiczna tablica https://shopolo.pl/product/glowpad
Kuba lat 8 pampersy rozmiar S, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne, magiczna tablica https://shopolo.pl/product/glowpad
Alan lat 1,5 pampersy rozmiar 4, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne
Kajetan 4 mc pampersy rozmiar 3, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne
Natan lat 1.5 pampersy rozmiar XS, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne
Natalia lat 3,5 pampersy rozmiar 3, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne
Ola lat 1 pampersy rozmiar 4, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne, opaski do włosów na gumce
Zuzia 4 mc pampersy rozmiar 3, podkłady higieniczne rozmiar 60X90, kosmetyki hipoalergiczne
pozdrawiam serdecznie, Dorota"


Ta 9 Dzieciaczków, to Maluchy przebywające na stałe w tzw. Pałacu, Hospicjum w Gajuszu.
Jak widać ich lista nie jest jakaś mega obszerna, dla każdego pampersy - tych na bank nie zabraknie na zbiórce więc pomyślałem, że zrobię dla tej 9-tki osób osobne 9 paczuszek, może nawet uda mi się to jakoś ładnie zapakować w prezenty itd.
Będą potrzebne dodatkowo podkłady higieniczne, kosmetyki , dla jednej dziewczynki opaski do włosów na gumce i 2x magiczna tablica https://shopolo.pl/product/glowpad , które kupię osobiście.

Te 9 osób stawiam sobie w tym momencie jako priorytet, więc jak nie macie pomysłu - a chcielibyście się dorzucić do zbiórki to jakakolwiek rzecz z tej powyższej listy będzie mega przydatna a na poprzedniej była ogólna, więc jest w czym wybierać.
Każda jedna paczka czegokolwiek - przyda się, więc zamiast zostawić choćby 10 zł u nas na batona czy shota treningowego, kupcie lepiej w zwykłej biedronce paczkę pampersów lub chusteczek nawilżanych albo coś do jedzenia dla maluchów Raz nie zawsze, a zrobimy wspólnie coś wielkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
48. Klaudia Ruda - Romanowska

ps Świetna akcja Banan


Zmieniony przez - popuri w dniu 2019-10-31 15:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
49. Sylwia Szpakowska
50. Klaudia Wężyk
51. Tomasz Rożniata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
52.Damian Świtala


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2019-11-03 21:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Prosze o skreślenie z listy. Niestety sie pokomplikowalo i juz wiem ze mnie nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870213
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kiedy ustawka treningowa w Poznaniu?

Następny temat

XVI Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików W OŚWIĘCIMIU

WHEY premium