SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość&100&1000&3000

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Witam,
Niedługo skończę realizacje planu 10-cio tygodniowego. Chciałem trenować trzy dystanse:
- 100 m
- 1000 m
- 3000 m
Prosiłbym o plany treningów niezbyt obciążających organizm ponieważ wykonuję również inne ćwiczenia. Mogę trenować 3 razy w tygodniu (pon, czw, sob) z czego 1 dzień chciałbym z góry zarezerwować dla wypracowanych 30 min. :)

Z góry dziękuję i czekam na rzetelne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Navy. Accelerate your life.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ale żeś se wybrał dystanse... :/ jeden sprint , drugi średniak , trzeci długi... zazwyczaj wybiera sie tak:
100m,200m,400m
800m,1000m,1500m,
3000,5000m,10000m,+++
bardzo trudno ułożyć trening tak , zebyś był we wszystkich dobry

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Jedne wykluczają drugie. Czy odwrotnie??? Drugie wyklucz..... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6812
mogę ci napisać trening na te 3 dystanse, ale będziesz słaby na każdy z tych dystansów, ponieważ nie pozwalają na to mięśnie.
Mięśnie są albo szybkokurczliwe (potrzebne do sprintu) lub wolnokurczliwe (potrzebne do dystansu). Jeśli jesteś szybki na sprincie to jesteś słaby na dystans, i odwrotnie. Gdybyś ćwiczył na średnii dystans to 100 i 3000 było by trochę lepiej, ale i tak słabo.

Buahahahahahaha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9893
DevilJin jedno pytanie. Pisząc słaby masz na myśli wyniki zawodnicze czy ludzi trenujących rekreacyjnie? Bo np. ludzie trenujący intensywnie biegi krótkie lub średnie i mający w nich przyzwoite wyniki mogą się w ciągu kilku miesięcy przestawić na biegi długie i mieć w nich całkiem przyzwoite wyniki natomiast poprawa wyników w biegach krótkich przez ludzi którzy rozpoczęli od biegów długich jest znacznie wolniejsza i trudniejsza.

Pośmiertny awans lub proces za przekroczenie uprawnień - dylemat policjanta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Naprawdę racjonalne pogodzenie tych dystansów jest nierealne?
Nie chodzi mi o olimpijskie czasy tylko bym był na każdym z nich co najmniej niezły. Z nich będę najczęściej oceniany i niestety nie dostałem w genach aż takiej sprawności by je sobie odpuścić.
Nic nie możecie poradzić? :-/

Navy. Accelerate your life.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Można być niezłym na obu dystansach. Wystarczy popatrzeć na 10-boistów. 100m, 400m i 1500m biegają...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Skoro nikt nie proponuje nic konkretnego proszę już tylko o weryfikację treningu który ułożyłem:
Pon (a/b na zmianę):
- 5 min truchtu, 3x podbieg na 200 m wzniesienie, 2x 50 podskoków (a)
- 5 min truchtu, żabki 5x 10 m, 5x 5 wyskoków z przysiadu (b)
Czw:
- 30 min truchtu (+ 5 min./3 tyg.)
Sob:
- 1200 m (interwałowo - co 200 m stumetrowe przyspieszenie)

Proszę wyrażać najmniejsze uwagi. :)

Navy. Accelerate your life.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie-sylwetka

Następny temat

postura pływaka

WHEY premium