SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrzeźbic ciało

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Chciałabym wyrzeźbic swoje ciało. Nie mam jednak wiele czasu gdyż studia zajmują większość mojego wolnego czasu. Największy problem mam z dolna partią ciała. Jaką dobrać dietę( nie może być rygorystyczna gdyż mam bardzo dużo nauki) i ćwiczenia? Już od dłuższego czasu próbuję się wziąc za siebie ale bardzo wolno chudnę. Mam nadzieję, że ktoś mi podpowie jakieś ciekawe pomysły??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 935
ja tez mam studia i wierz mi ze to nie jest wytlumaczenie,albo chcesz to robic albo nie
co do rzezby,dieta z ujemnym bilansem kalorycznym,ograniczasz weglowodany,zwiekszasz bialko,do tego aeroby i jak bedziesz wytrwaly to bedzie rzezba

"To Be The Best I Can Be..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1495
biegaj, biegaj, biegaj, najlepiej rano, po parku, po lesie, po miescie, mp3 na uszy i jazda. ja tak robie i czuje sie swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Zacznę biegać w takim razie choc nie wiem czy to wystarczy. Mam taką nadzieje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
rowerek, najlepiej magnetyczny i kręcisz w wolnych chwilach, mozna czytac podczas jazdy, sluchac muzyki czy ogladac tv.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na co zamienic ??

Następny temat

Dieta ;)

WHEY premium