Chciałabym wyrzeźbic swoje ciało. Nie mam jednak wiele czasu gdyż studia zajmują większość mojego wolnego czasu. Największy problem mam z dolna partią ciała. Jaką dobrać dietę( nie może być rygorystyczna gdyż mam bardzo dużo nauki) i ćwiczenia? Już od dłuższego czasu próbuję się wziąc za siebie ale bardzo wolno chudnę. Mam nadzieję, że ktoś mi podpowie jakieś ciekawe pomysły??

Krzysztof Piekarz