SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wylosuj Próbki Produktów,LISTA NAGRODZONYCH str.6!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Mosto - co do tego EEA, dzis wszamałem próbke przed trenem smak cytrynowy... no i co tu dużo gadac porzygać sie mozna Najpierw jakieś takie gorzkawe, a później cholernie słodkie ale tego sie też spodziewałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
do papy i zapic woda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
Tomgo1990 to samo miałem z Recovery 2.0 wziąłem po treningu smak grejpfrutowy rozpuściłem w prawie 200ml wody i masakra takie gorzkie że od razu wypiłem prawie całą mineralną;D

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
tez tak mialem z pierwsza porcja 50g/2 testery, ale kolejna lepiej juz smakowala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Jardel moze o to chodzi,ze ma byc taki smak niedobry zeby ludzie co to biora pili wiecej wody

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Właśnie dostałem próbki :) EAA zaraz pójdzie przed treningiem tylko że aż strach to pic jak mówicie że takie niedobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
przed chilą dostałem

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3966
ja również przed chwilką dostałem

niedługo wrzucę jakąś recenzję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
próbki dostałem, zobaczymy co to z tym eea i creatine xtra będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4257
Próbki dotarły dzięki wielkie

If You want to be bigger, ... you must train harder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze Stacki +sog

Następny temat

Wypełnij Ankietę i Wylosuj Próbki Produktów!

WHEY premium