SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wylosuj Próbki Produktów,LISTA NAGRODZONYCH str.6!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
brolly112 jest za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ode mnie poszło na maila do Ciebie Banan, dostałeś ? czy mam tutaj na forum napisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dane wysyłasz na pw do Banana właśnie, jeśli po wysłaniu wiadomości zobaczyłeś komunikat Wiadomość wysłana pomyślnie!, to jest pewne że i tak się stało.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
to raczej nie jest tak, że nie chcą, pewnie zapomnieli, ja sam dopiero po 3 dniach od losowania sprawdziłem temat.

Przepraszam za off top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6868
DMN2: wiadomo, wiadomo.
Ale ostatecznie, jeśli się Panowie (i Panie) nie zgłoszą to można by jakiś dodatkowe losowanko urządzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
poczekam na zgłoszenia do niedzieli - wieczór,
jak wylosowani się nie zgłoszą to dam pare godzin na zgłoszenia dla innych osób, które wziely udział w głosowaniu (mogę to sprawdzić), przez te pare osob, kto się zgłosi zajmie miejsce tych, ktorzy zostali wylosowani i nie napisali do mnie powiadomki, tak to chyba bedzie wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Tak zrób Banan może sie wtedy załapie

A tak w ogóle to dziwne dla mnie, że ludzie biora udział w jakiś konkursach czy ankietach z nagrodami i nie pilnują tego... a później po kilku dniach sie upominają, że zostali wylosowani a nic nie dostali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6270
jesli poszlo dwa razy to sorry mialem problemy z netem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze Stacki +sog

Następny temat

Wypełnij Ankietę i Wylosuj Próbki Produktów!

WHEY premium