SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd-potrzebna pomoc w diecie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Nie wiem na okoo 6+8mc do roku max dłużej nie dam rady. Pogadam z kumplem i popytam jak tam ceny bo on jeździ tam już dłuższy czas ale spadł strasznie a byczek taki był z niego :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
może to być kwestia odżywiania ale i treningu a dokładnie jego braku , dowiedz się jak temat wygląda głownie o źródło białka ww i tłuszcze będziesz mógł sobie łatwo zabrać z długim terminem ważności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Agroo
Muszę sprawdzić jak wychodzi ta suszona wołowina bo to może być dobry pomysł ;)


nieopłacalny biznes


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2018-01-10 18:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Tak jeśli o treningi no to zdecydowanie zaprzestał nie da się ukryć


Zmieniony przez - Agroo w dniu 2018-01-13 18:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Siema, nie bardzo miałem czas i problemy Z internetem ale wróciłem ;D

Za tydzień kolejny wyjazd tym razem na 20dni. Jeśli chodzi o posiłki. Jakire polecacie sniadania? Nie bardzo człowiek ma czas i ochotę z samego rana przyrządzać jakąkolwiek jajecznicę. Głównie na śniadania jadłem płatki kukurydziane z mlekiem ale od jakiegoś czasu mam problemy po tym z żołądkiem dlatego odpuściłem i od połowy miesiąca śniadaniem był szybki hamburger podgrzany w mikrofali heh
Jeśli chodzi o posiłki w trakcie pracy to w przerwie różnie.Na początku wszelkiego rodzaju podgrzewane rzeczy typu pierogi, jakieś fasolki czy zupy. Później same kanapki z chleba tostowego ;) O dziwo tam(nie zwracałem uwagi u nas) ma dość dobre wartości odżywcze oczywiście z jakąś wędliną do tego ogórek/pomidor. Na kolacje robiłem sobie makaron z mięsem mielonym i sosem (nigdy mi tak nie smakowało :D) Generalnie mam w tej chwili mam lajtową prace i mogę sobie coś podjeść w trakcie pracy natomiast później nie wiem czy będzie aż taka możliwość.. Jeszcze raz co polecicie na śniadania poza jajecznicą i płatkami z mlekiem. I jakieś pomysły na coś na prawde szybkiego i dobrego na szybko do skonsumowania ?;)

Co do treningów to najwiecej robiłem pompek ze 3 x się podciągałem natomiast spadków na na wadzę nie mam natomiast chciał bym nabrać masy .. Najwięcej bez niczego udało mi się dobić do 84 :/ w tej chwili mam 81-82 :(


Zmieniony przez - Agroo w dniu 2018-03-04 14:01:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
jak nie masz ochoty rano jesc, to nie jedz:) nie ma koniecznosci jedzenia sniadania
inna opcja beda po prosty chyba kanapki, poieczywo ciemne, kawal moecha, warzywa, musztanrda, ketchup i tyle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Mam ochotę jeść o to chodzi ze jestem głodny zaraz :p
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
to laduj jajo z razowcem jak lubsiz dodatek wegli na sniadanie i bedzie ok:) lub omlety z dodatkiem owocow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
omlety sprawdzają się rewelacyjnie
polecam prosty skład
50g płatków owsianych, 20-30g białka, 3-4jaja, 1 jabłko - dla mnie wychodzi super
do tego można zrobić polewe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
sam robie czesto z twarogiem i owocami, sporo biala, tluszczy i nieco wegli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kalistenika plan

Następny temat

Problemy z przyrostami, nieproporcjonalna (?) sylwetka

WHEY premium