SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Zielony :) Potrzebna Pomoc wsprawie treningu domowym :(

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

45

Wzrost

168

Staż treningowy

Piłka Nożna (6lat )

Obwód pasa

64

Obwód klatki piersiowej

74

Obwód uda

45

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka Nożna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Cel/problem/opis

Powiększenie masy mięśniowej , całego ciała bądź brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Cześć . Potrzebuję Trening ,który pomoże nabrać masy szczególnie chodzi mi o mięśnie brzucha !

Chodzi mi o trening bez sprzętu ! Wiem ,że nie da się zrobić "kaloryfera" bez sprzętu i diety , ale może jakoś pomoże :)

Opiszę sb :

Mam 15 lat i 168 cm moim celem jest nabranie masy mięśniowej .Staż 0 , Gram W piłkę nożną od 6 lat , Jestem postury chuderlawej :( 45 kg

Z góry dziękuje ! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
byłem w Twoim wieku też taki chudy też postanowilem mieć brzuch . nawet diety mieć nie musisz . rób co wieczór na łóżku 2 razy brzuszki ( nogi uniesione `zgiete w kolanach i glową do kolan ) i tak każdego dnia . poza niedziela . Jeśli nie masz treningu kulturystycznego nie będźiesz miał przetrenowania a efekty bd już po miesiącu :D choć po 1 dniu raczej bd mikrourazy ( `zakwasy niby :) ) Pozdrawiam

jeśli pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
najwazniejsza sprawa to prawidlowe odzywianie

poczytaj tematy dotyczace tego zagadnienia z linku ponizej
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
A jakieś treningi ,jak trening Domatora ,ABS 2 czy 6weidera (chodz ona jest do spalania tłuszczu i rzeźbienia) czy jakieś inne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jaja sobie robisz ? 45 kg i Ty piszesz o spaleniu tluszczu ? sory ale jak oswiecim wygladasz wiec zacznij prawidlowo jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
jak niechcesz kupowac sprzetu, to go zrob...przy Twojej masie nawet machanie krzeselkiem da rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
dokladnie , przy tym wzroscie to skóra wisi na kościach , domator masz w tym linku wyzej - trening siłowy w domu plus zacznij jesc zdrowo przeczytaj 10 wskazówek żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Jem dużo ,ale mam zaj**istą przemiaane materii :D , a chodzi mi o nabranie masy mięsniowej , :D czyli trenować tylko trening domatora ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
zalezy czy masz sprzet do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Nie mam sprzętu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
ksiazki do reklamowki i hantelki juz masz

wode albo jepiej piasek do butelek

cos zawsze znajdziesz

Zmieniony przez - slav w dniu 2012-11-13 16:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
jak nie masz sprzetu to domator z linku co dał BPL-G
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening + żywienie nowego - mój plan, mój dzień - wasze opinie

Następny temat

ABS + masa, razem czy osobno?

WHEY premium