SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wydęty Brzuch, Pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Cześć, jestem tu nowa,ale mam duży problem.Nie wiem co jest nie tak z moim brzuchem, ale gdy wstaję rano to jest normalny, a jak cokolwiek zjem, nawet małą rzecz albo wypije to rośnie do duzych rozmiarów i jest nieproporcjonalny w stosunku do sylwetki.Żeby powrócił do poprzednich rozmiarów muszę naprawdę bardzo mało jesć do końca dnia, a najlepiej wcale.Nie wiem o co chodzi, ale bardzo proszę o jakąś skuteczną radę.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
heh....no to żeś napisała....logiczne ze jak coś jesz to brzuch jest większy bo przecież jedzenie trawi się wolno.....zapewne spożywasz węglowodany i przy tym produkty np. Ryż , chleb , itp....to wtedy niektórym (mi też) bardziej jest brzucho wydęty...ale jest to zapewne normalne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Raczej nie jest to normalne..i jeśli nie jest to uzasadnione jakąś wadą postawy -lordoza lędźwiowa, itp.- to może byc to wina diety jaka obecnie stosujesz..
Postaraj sie streścić, jak sie odzywiasz

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
no wlasnie,ja mam podobnie-musialabym nic nie jesc zeby miec plaski brzuch.wzdecia? jak zjem wiecej to polykam rapaholin c wiec wszystko powinno byc ok,to nie chodzi tylko o to ze jak sie mocno najemy to nam brzuch rosnie tylko on jest WYDETY. :/

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ogólnie rzecz biorąc wydęty brzuch spowodowany jest spożyciem nadmiernej ilości pokarmu na jeden raz
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
ja mam np wydety brzuch jak nie zjem po 3 h a np po 4
albo gdy zjem nie to co zawsze tzn np, przed biba se wypije maslane, (zeby bro nie pic)-bo zazwyczaj spie o tej porze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
Rothen ale glupoty gadasz...ja mam wydety brzuch jak zjem cokolwiek....nawet piers z kurczaka czy jajecznice z bialek wiec u mnie nie jest to sprawa weglowodanow...jednym z powodow moze byc zbyt szybkie jedzenie....ale sama juz nie wiem...w pazdzierniku wybiore sie do gastrologa.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
to chyba kazdy ma ten problem
to ze wegle wypychaja brzsuch to jest troche racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
wiesz ale to jest do tego stopnia ze nie moge ubrac obcislych spodni bo mi brzuch odstaje i jest taki twardy bleee

Espumisan mi pomaga troche ale przeciez nie bede go brac do konca zycia:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Hmmm, ok, dzięki za odpowiedzi, widzę że nie jestem sama z tym problemem, ale to naprawdę głupio wyglada, brzuch jest nieproporcjonalny i nie wiem co z tym zrobić, w sumie odżywiam siędobzre chyba, unikam tłuszczy, soli, nie pije kawy, alkoholu staram sie nie pić,moze czasami nieregularnie ale i tak nie powinnam mieć przez to wydętego brzucha z byle powodu.A moze to zaburzenia jakieśz przemianą materii?Czy przyspieszenie metabolizmu cośby dało w tym przypadku?Czy ktoś zna skuteczne sposoby oprócz tabletek na wzdecia.Za zainteresowanie i wszystkie posty z góry dziekuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3043
a masz jakies inne objawy??to moze byc np zespol jelita drazliwego gdzies na portalu gazety bylo specjalne forum prywatne ..chyba kazdy ma problem ja mam np tak ze jak cos zjem to jakbym miala jakis czas wpust do zoladka za waski:/no ale mowie oczywiscie o wiekszych posilkach..tylko prez to np kostka twarogu i warzywa t juz duzy posilek:/ale da sie z tym zyc

Grzeczne dziewczynki ida do nieba...niegrzeczne tam gdzie chca:]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje diete na mase a nie mam czsu jej zrobic

Następny temat

Glukoza

WHEY premium