SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie leżąc - najwartościowsze artykuły

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 62723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Maciek

W dziale OLIMP jest spory podwieszony art o taurynie pt "TAURYNA Bycza terapia"

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metalix przejrzałem wszystkie zamieszczone przez ciebie linki i zawarte w nich treningi, niektóre z nich już stosowałem i przyniosły mi naprawdę niezłe efekty, ale zamieszcze tu link do postu , w którym zanajduje się trening, który przyniósł mi najlepsze efekty i polecam go wszystkim forumowiczom, naprawde jest kozacki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/temat123204/
dodam że podczas tego treningu zrezygnowałem z ćwiczeń pomocniczych, od razu po ławie robiłem wyciskanie wąsko i francuskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Sądze że Twój trening może się dobrze sprawdzić u osób, które mają duży nie wykorzystany potencjał. Jednak osoby, które mają dośc duże maxy nie dały by sobie na nim rady, bo po paru tygodniach zrobienie 110% 2x1 po dość ciężkim wstępie dla osoby, której max wynosi koło 200kg jest nie realne. Ale fajnie że dodałeś adres, bo zawsze można trening zmodyfikować pod siebie.

Zmieniony przez - Metalix w dniu 2004-03-14 14:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybacz Metalix ale się z Tobą nie zgodzę. Według mnie jeśli solidnie przyłorzysz się do tego treningu (zresztą jak do każdego innego) i pozytywnie się do niego nastawisz to bez znaczenia czy twój max wynosi 120 czy 200 kg siła i tak ci pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Nie mówie że nie pójdzie. Ale są granice, które przełamuje się już bardzo powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale im ciężej jest przekroczyć jakiś próg, tym większa satysfakcja po zrobieniu tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
No fajnie! Kolejny temat! Chłopacy z którymi ćwicze z pewnością przetestują w okresie międzystartowym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Fajny trening the REDevil'a:
https://www.sfd.pl/temat148048/
Przyznam, że między innymi go uzyłem do tworzenia mojej nowej "hybrydy" treningowej. za miesiąc ją opublikuje .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metrowiec w TV ?

Następny temat

gdzie to kupie?

WHEY premium