SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybieraj I Głosuj! Do 8 Czerwca!-Konkurs Przemiana 2012 ,+35-

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4610

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
1.arekmos81 - najwieksze wrażenie na mnie zrobila poprawa sylwetki zwłaszzca brzuch i boki
2.astry1 - mieska troche przybyło a wiem jakie to trudne dla osób które zawsze byli "chudzinkami"
3.Kazik71 - efekty sa ale nie aż tak jak u kolegów wyżej
4.Magik_32 - dokładnie takie zdanie mam jak wyżej napisałem
5.Skrzydło - tu ogólnie było widac wielki postep ale nie w trakcie konkursu tylko przed nim a przecież oceniamy przemiane podczas konkursu

wszystkim jeszcze raz gratuluje i licze ze dalej bedziecie ciagneli swoja przemiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja punktacja:

1. Astry
2. Skrzydlo
3. Arekmos
4. Kazik

Rowniez wszystkim gratuluje i tak naprawde wszyscy jestescie zwyciezcami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
DARNOK35 musisz uzasadnic bo głosy beda nie wazne , takie zasady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe no dobra:

Moja punktacja:

1. Astry - podoba mi sie jego sylwetka ktora krotko mowiac jest rozwojowa i ladnie moze ja rozbudowac
2. Skrzydlo - za ogromny wysilek i powazne podejscie do treningu i rowniez osiagniete postepy
3. Arekmos - za plecy i utrate boczkow
4. Kazik - no coz - przerwy mu przeszkodzily w rozwinieciu w pelni mozliwosci ale mam nadzieje ze jak napisal bedzie kontynuowal dalej treningi i diete i osiagnie swoj cel :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Nie przeglądałem dzienników na bieżąco nieraz zaglądałem ale po samych zdjęciach i wymiarach wg mnie najlepsza 3 to:

1. atry1
2. skrzydło
3. kazik


Zmieniony przez - ArturJasio w dniu 2012-06-05 20:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
jeszcze potrzebne jest krótkie uzasadnienie-należy się chłopakom za 5 miesięcy cięzkiej pracy...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Dobra to możesz usunąć mój post a ja jutro bardziej przejrzę Ich dzienniki i napiszę z uzasadnieniem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
1.Kazik - w mojej ocenie najbardziej widoczna przemiana, sporo spalonego fatu
2.Arek - za trening, gdyby równie konsekwentnie i uparcie obchodził się z dietą efekty, jak sądzę byłyby duuuużo lepsze
3.Magic - generalnie zmian niewiele ale liczą się chęci
4.Skrzydło - ciężko ocenić na oko bo zdjęcia słabe (przypomnę, że w konkursie było wymagane foto - przód, tył, bok), wprawdzie jest tabela z pomiarami z której wynika, że są spore zmiany ale kolega nawet nie dał szansy żeby te zmiany zobaczyć...

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
ostatnie minuty glosowania....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
wyniki:
z powodu remisu na trzecim miejscu arekmos81 i Skrzydło-do utra do godziny 22:00 dogrywka:czyli glosujemy tylko na jednego z nich -kto zbierze wiecej glosów-wygrywa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwy pomiędzy seriami ćwiczeń

Następny temat

Arekmos81 - dziennik treningowy

WHEY premium