SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4262
Mam problem z przejedzeniem kcal żeby osiągnąć nadwyżkę energetyczną dlatego rozglądam się za jakimś gainerem.

Co polecacie w cenie do 120zł? Zależy mi żeby w składzie było jak najmniej cukrów :)


Jeśli potrzeba więcej informacji o mnie to piszcie i wtedy je uzupełnię
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
zbyt indywidualna sprawa, zalezna od wielu czynników, nie da sie jednoznacznie okreslic..

jak masz problemy ze spozywaniem okreslonej ilosci pozywienia rob sobie koktajle np.
zmielone platki owsiane/gotowany ryz/owoce + odzywka bialkowa/twaróg + orzechy/oliwa itp
kcal podbijaj tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
każdy gainer i tak zawiera cukry, a jak ich nie zawiera stricte biochemicznie to kinetyka tych węglowodanów jest podobna jak cukry

Bierz Mass activatora SFD albo Trec Mass XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4262
Popuri znowu dziękuję Ci za odpowiedź :)

Zmieniony przez - Bronti w dniu 2014-10-25 23:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Mass xxl??? Przecież to jest właśnie praktycznie sam cukier. Uns shocker zobacz, jeden z wartych uwagi szczególnie w tej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie ma za co
jak mówiłem KAŻDY gainer zawiera cukry, bądź węglowodany złożone o podobnej kinetyce jak cukry
Mass Shocker też może być ale zawiera głównie
hydrolizat izolowanego białka wołowego to jest białko o słabym aminogramie ( parówki ) ale też nie mogę nigdzie znaleźć aminogramu całej odżywki więc trudno sie wypowiadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Ja osobiście polecam MHP - Up Your Mass, mega opcja jak dla mnie i mega zadowolony jestem - tak jak chciałeś ma małą ilość cukrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Tak uns ma w składzie białko wołowe ale nie tylko, jednak gainer to w 80% ww wiec należy patrzeć głównie po tym kontem a tu akurat jest dobrze. UYM węglowodany posiada dobre ale na tym się kończy, proporcje składników są nieco inne niż w typowym gainerze. Ja wole bazować na zmielonych płatkach owsianych i nie bawić się w cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Mass XXL albo Mutant Mass. Jakieś wynalazki odradzam, na dwóch się przejechałem z uwagi na śmieciowy skład. Te podane przeze mnie na pewno krzywdy Ci nie zrobią, ale cukry są, bo to w końcu gainer. Bez cukrów to polecam owies górski, ryż brązowy i trochę twarogu

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Ale sa produkty naładowane cukrem w malej ilości a nie jak w mass xxl gdzie jest cukier z dodatkiem bialka. Sa produkty bazujące na zmielonych płatkach owsianych i wcale nie sa drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Też je znam, 40kg owsa 100zł

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
eliminatoriusz
Ale sa produkty naładowane cukrem w malej ilości a nie jak w mass xxl gdzie jest cukier z dodatkiem bialka. Sa produkty bazujące na zmielonych płatkach owsianych i wcale nie sa drogie.


przeczytaj sobie jeszcze raz ;) maltodekstryna czy woskowana skrobia kukurydziana niczym nie różni się KINETYCZNIE od cukrów
po prostu nie ma różnicy, czy tam jest vitargo czy malto itp.
bo i tak gainera pije się po treningu, więc tutaj mamy specyficzny stan fizjologiczny gdzie IG może być zarówno niski, jak i wysoki

czemu mass XXL jest ok, a np. mutant nie ?
bo 1 trec pewna firma, produkty PVL jak mutant często w badaniach odbiegały od norm podanych ( w Kanadzie są mniejsze restrykcje )

2. najważniejsze prosty skład żadnych białek wołowych, czy pszenicznych, czy soi
po prostu maltodekstryna + WPC i nic ponadto


ale racja najlepsze są własne szejki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powiecie o pobudzeniu w Redweilerze?

Następny temat

Suplementy na mase

WHEY premium