SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 231 dni Na forum 231 dni Przeczytanych tematów 52
Witam serdecznie.
Przychodze do was z problemem dosc powszechnym czyli skinny fatem. Poprzez prowadzenie trybu zycia dosc imprezowego nie dbalem nigdy szczegolnie o sylwetke i pozwalalem sobie na smieciowe jedzenie. Aktualna moja waga to 70 kg przy wzroscie 180 cm, 21 lat. Najdluzszy okres na silowni jaki przepracowalem to 3 miesiace bez odpuszczania treningow, treningow ustalanych przez samego siebie. Poprzez te 3 miesiace chodzenia na silownie od 67 kg przeszedlem na 74 kg bedac przy tym po prostu zalanym, zdemotywowalo mnie to i rzucilem silownie tlumaczac to sobie wymagajaca robota… ;) Teraz zmotywowany jak nigdy aby zmienic swoje cialo, jestem juz umowiony z trenerem personalnym wiec plan treningowy w drodze, lecz przychodze do was z pytanie odnosnie samej „diety” Czy w tym momencie powinienem zredukowac takowa tkanke tluszczowa, czy utrzymywac wage i liczac na to ze jestem osoba poczatkujaca zbuduje jakies miecho. Naprawde mnostwo artykulow przepracowalem na temat owego skinny fata i nadal nie doszedlem do tego, czy powinienem wdrozyc deficyt, czy po prostu utrzymywac wage. Wrzucam zdjecia pogladowe, nie wiem czy takie sa okej wiec jak bedzie potrzeba to moge zamiescic nowe




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 31 Na forum 232 dni Przeczytanych tematów 419
na twoim miejscu próbowałbym nabrania masy lub ewentualnie rekompozycji. z obecną masą mięśniową redukcja mija się z celem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 231 dni Na forum 231 dni Przeczytanych tematów 52
czyli polecasz mase na surplusie kalorycznym zgaduje takim 200-300 kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 31 Na forum 232 dni Przeczytanych tematów 419
około 300-400 kcal powinno wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Ale ty już jesteś na surplusie po co ci dodawać więcej kalorii ja bym po prostu zaczął regularnie ćwiczyć i tyle kalorie dodawaj jak będzie zastój dłuższy w progresie na siłowni.
Po roku systematycznych treningów jest sens się zastanawiać nad jakimiś szczegółami a nie na starcie od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Druga sprawa olej social media nie wkręcaj sobie tego skiny fat bo wyglądasz normalnie jak facet mięśni jeszcze nie jest dużo ale to sobie wyrobisz a jak tak sobie zaglądam na to forum to czasami są typy co trenują dwa lata i wyglądają gorzej niż ty teraz na starcie
Nawet jak ci będzie brakło motywacji w przyszłości to lepiej sobie zrobić jakieś minimum niż całkiem odpuszczać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 231 dni Na forum 231 dni Przeczytanych tematów 52
o i takie slowa dodaja motywacji mistrzu.
czyli w skrocie dostarczac aktualnie tyle kalorii ile cialo wymaga, robic swoje na silowni i w razie zastoju zwiekszac sobie kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Tak ja bym zrobił chyba że po obliczeniu zapotrzebowania ci wyjdzie jakiś kosmos że niedojadasz ale raczej wątpię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Jak na prawie zerowy staż treningowy to jest całkiem ok

Trenuj jedz a efekty będa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zdjęcia wrzucone przez Ciebie nie są najlepszej jakości, ale z tego co widać, to poziom tkanki tłuszczowej nie jest wysoki, więc przez najbliższe około 10-12 tygodni, myślę że spokojnie można skupić się na budowie masy mięśniowej. Bilans energetyczny na lekkim plusie i obserwacja organizmu, poprzez kontrolowanie obwodów ciała, a w dłuższej perspektywie zdjęcia sylwetki.

Najlepiej jakbyś wrzucił do analizy kilka przykładowych dni swojej diety i plan treningowy.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma - 24 lata, porady

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

WHEY premium