SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 256
Dzień dobry doradziłby ktoś czy powinienem dalej redukować czy mogę już wejsc prawidłowo na masę z niewielką nadwyżka.Nie zależy mi na byciu bardzo dociętym , chciałbym po prostu dobrze wyglądać oraz dalej rozwijać się siłowo.Wiek 19 waga 76 wzrost 180







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Siemka, moim zdaniem tutaj byś mógł jeszcze trochę poprawić poziom tkanki tłuszczowej zanim wejdziesz w okres masowy.
Póki co moim zdaniem wchodzenie w okres budowania masy mięśniowej przy tym poziomie tkanki tłuszczowej mija się z celem bo nie będziesz w stanie optymalnie budować masy mięśniowej.
Tak więc powodzenia i trzymam kciuki za dalszy rozwój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
Poziom tkanki tłuszczowej nie jest jakiś duży jednak że masy mięśniowej masz mało to twoje ciało wygląda jak wygląda i tutaj można by próbowac coś nadbudować i potem na redukcji dopalić więcej jednak jesli spróbowałbyś teraz coś jesczze dopalić i zaczać od redu to wyjdziesz na tym trochę korzystniej , idą swięta wiec ja osobiscie zrobiłbym teraz do świat cos na wzór Mini Cut ( krótsze i mocniejsze cięcie ) a od nowego roku powolna masa . Jednak jeśli już teraz będziesz chciał masować to tez moze coś z tego wyjdzie ale pamiętaj zaczac od małej nadwyżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 256
Dobrze to dziękuję za rady chyba jeszcze postaram się dopalic jak najwięcej na minicutcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76095 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755161
Myślę, że jednak warto jeszcze zredukować poziom tkanki tłuszczowej nisko, po to, aby późnej budować lepszej jakości mięśnie. Mięśni rzeczywiście nie ma zbyt wiele, ale obawiam się, że po 3 miesiącach na dodatnim bilansie energetycznym możesz skończyć powyżej 20 procent tkanki tłuszczowej. Istotne jest również to jak długo jesteś już na redukcji? Na temat wyboru celu treningowego polecam poczytać więcej informacji w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Dieta na masę do oceny [60,5kg]

WHEY premium