SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstęp do odżywiania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 389715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3236
Nie patrze nigdy na to, a ze byly swierze odp. myslalem ze jest dosc nowy Ale co z tego skoro jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Oczywiscie SOG :)

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Suuper, przeczytałem cały art, baaardzo mi pomugł, rozwiązał kilka moich problemów z dietą, odpowiedział mi na moje pytanie. DZIĘKI WIELKIE!!! SOGACZ oczywiście!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
hwjka no świetny text tylko jest drobny problem.
dla mojego chlopaka to świietne podpowiedzi ale ja jestem kobietą wiec niechce wygladac jak kulturystka tylko jak zdrowo wygladajaca kobietka-poprostu normalna :P
jestem tu pewnie 3 raz w zyciu wiec znajac zycie jak przystalo na żółtodzibka pewnie jeszcze nieodnalazlam dobego tematu dla kobietki albo go poprostu niema...:P ups;)
jesli jest cos dla dziewczynek to ja poprosze chetnie:)
cium:)

szczescie jest jak cien.podaza za toba nawet gdy o tym nie myslisz.:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1004
Świetny post. Wielkie dzieki. Dopiero zaczynam przygodę z siłownia i napewno bardzo sie przyda. Polecam wszystkim

Co Cię nie zabije to wzmocni

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
hej. napisane jest że na 1 gr białka powinno przypadać 4 gr wegli. waże 93 kg białka jem 185gr czyli co węgli mam jeść 750gr? tłuszcze też mogą utlenić węgle? bo przecież niemożliwe jest zachowanie proporcji w do b 4 : 1. Kto mi to wyjaśni:>

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 334 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6487
hehe dasz rade chlopie ok 3750 kcal z samego bialka i ww - co to dla Ciebie
pozdr

...ja tu tylko sprzatam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Świetny art. Dałbym soga, gdyby był abon. Mam jedno pytanie - co jeść przed treningiem? Słyszałem, że najszybciej energie uzyskuje się z bananów i przed siłownią ostatnio jem banany i nie narzekam.
A i jeszcze jedno - czy po treningu mogę pić mleko z cukrem? Wiem, że mleko to nabiał i nie powinno się w sumie łączyć, ale tak pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
1,5-2h przed treningiem posilek ww zlozone + bialko + troche tluszczu, po treningu ww proste + szybkowchlanianlne bialko w stosunku 3:1 a po ok 40min posilek ww zlozone + bialko. To co Ty zaproponowales odpada.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na spadek tkanki tluszczowej

Następny temat

Kobiety pomóżcie!

WHEY premium